Do trzech razy miłość – Magdalena Trubowicz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiamy walentynkowy patronat: Do trzech razy miłość Magdaleny Trubowicz. Kolejny, czwarty już tom tej zabawnej, wzruszającej i romantycznej serii pojawi się w księgarniach już 12 lutego. 


Oficjalna zapowiedź

Czy szczęśliwe zakończenia są możliwe?
Marta jest właścicielką pensjonatu, ale nie lubi zarządzać biznesem. Woli za to spędzać czas na wypiekaniu słodkości.W kuchni rządzi jednak Enzo – włoski kucharz, który zamiast pracować czaruje swoimi wdziękami wszystkie kobiety.
Kiedy w wyniku pomyłki dwa przyjęcia weselne zostaną zaplanowane na ten sam termin, Marta będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę, aby na czas przygotować obie uroczystości.
Zaplanowanie idealnego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza że większy kłopot stanowi nie tyle brak wymarzonej sali, co przystojny kucharz, który wzbudza zainteresowanie panny młodej.
Czy śluby dojdą do skutku? I jak bardzo w pensjonacie namiesza obecność Włocha?

Magdalena Trubowicz – rocznik 1983. Optymistka, marzycielka, z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. W 2001 roku została laureatką nagrody za najlepszą recenzję programu TVP Zwyczajni niezwyczajni.

Zadebiutowała w 2014 roku mikropowieścią obyczajową Kod przeznaczenia, napisała pełen dramatów cykl o Matyldzie (Drugie życie Matyldy i Nie pytaj dlaczego – obie pod naszym patronatem. W wydawnictwie Czwarta Strona ukazały się natomiast cudne i pełne emocji powieści obyczajowe o miłości i nie tylko: Kącik zagubionych serc (patronat bloga) i Miłość w kolorze bieli,  Zakochani w słowach (również patronat).

Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)