O mnie

O blogu Lustro Rzeczywistości to miejsce, w którym znajdziesz opinie o książkach oraz tematy związane ze światem wydawniczym: wywiady z ...
O blogu
Lustro Rzeczywistości to miejsce, w którym znajdziesz opinie o książkach oraz tematy związane ze światem wydawniczym: wywiady z autorami i zapowiedzi książkowe. Blog powołałam do życia w 2014 roku, od tamtej pory przeszedł wiele zmian, zgromadził cudowne grono obserwujących. Rozgośćcie się i chłońcie emocje, których nie szczędzi nam literacki świat.

O mnie
Cześć, mam na imię Angelika i uwielbiam ludzi, ale jeszcze bardziej lubię książki, dlatego stworzyłam miejsce w sieci, w którym to one grają najpiękniejszą melodię.
Jestem optymistką, więc w każdej przeczytanej lekturze szukam pozytywów, a jeśli krytykuję – robię to taktownie, ponieważ każdy autor zasługuje na poważne traktowanie, a jego pracy należy się szacunek, bez względu na to, czy napisał bestseller czy zwykłą szmirę 😉

Czytam głównie powieści obyczajowe i historyczne, chętnie sięgam po romanse (dawniej także New Adult), przychylnym okiem zerkam na fantastykę, a dla równowagi przegryzam wszystko kryminałem. Specjalne miejsce w moim sercu zajmują książki zawierające wątki medyczne. Uwielbiam reportaże i publikacje popularnonaukowe osadzone w świecie medycyny. Nie lubię horrorów i dzieł filozoficznych, nie czytam też poezji. 

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Zapraszam do kontaktu.

lustro.rzeczywistosci@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)