Cat – Magda Mila. Czy można zagłaskać kotka?


Czytałaś Wolfa? Skoro znalazłaś się tutaj poszukując informacji o Cat, jestem pewna, że tak. Pamiętasz piękną prawniczkę Nataszę i jej specyficzny tryb życia?  W drugim tomie cyklu Dzikie noce Magda Mila oddaje głos Nataszy i pozwala jej na chwilę zapomnienia z pewnym władczym policjantem.  Domina i mężczyzna, który nigdy jej nie ulegnie? To się może skończyć tylko w jeden sposób.


Zarys fabuły najnowszej książki autorki być może brzmi trochę sztampowo i wpisuje się w schemat typowych erotyków, ale jeśli znasz już styl pisarki, wiesz też, że ani przez chwilę nie będziesz żałować czasu poświęconego lekturze. Magda Mila zabiera swoich bohaterów w podróż pełną nowych doznań, zmusza ich do przekraczania granic i poznawania prawdziwej natury, a przy tym nie podsuwa oczywistych rozwiązań. 

W Cat sporo się dzieje, zarówno pod względem emocjonalnym jak i kryminalnym. Akcja mknie w równym tempie, nie nudzi i zaskakuje,  bohaterowie budzą sympatię i łatwo się z nimi związać emocjonalnie, mają normalne, ludzkie cechy charakteru, choć upodobania nieco niecodzienne... Dużą część fabuły zajmują sceny erotyczne, jednak opisane ze smakiem, dosłowne i niezwykle obrazowe. Autorka świetnie odnajduje się w sensacyjno-erotycznych kombinacjach, a jej historie czyta się z wypiekami na twarzy i nieopisaną przyjemnością, jak te pisane przez Paulinę Świst (tylko tyle, że u Mili nie ma aż tylu wulgaryzmów i przesadnie wulgarnych momentów). 

Podsumowując: jeśli literatura erotyczna i gorące romanse stanowią spory procent Twojej biblioteczki, cykl Dzikie noce powinien również stanąć na półce, zwłaszcza jeśli cenisz polskie autorki i masz dość głupiutkich, pustych bohaterek. Więcej słów nie potrzeba, po prostu przeczytaj. 

Szczegóły
Tytuł: Cat
Cykl: Dzikie noce
Autor: Magda Mili
Wydawnictwo: Habanero Books
Gatunek: literatura erotyczna
Książkę można kupić wybierając link poniżej. Jest też na Legimi ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)