Wolf – Magda Mila. Tylko dla dużych dziewczynek.

literatura erotyczna, erotyk, książka

Dominujący, drapieżny, zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to, czego chce i niszczy każdego, kto zagraża jemu i jego najbliższym. Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko, by ocalić swoje marzenie. Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności, o istnieniu których nie mieli pojęcia. Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ, który zawarli zmieni ich życie na zawsze?


Tak właśnie wydawca zapowiadał Wolfa Magdy Mili – autorki, która swego czasu stała się moim odkryciem w sektorze literatury dla dorosłych. Opowieść o Jonatanie i Inez to przesiąknięta erotyką pierwsza część nowego cyklu autorki, zatytułowanego Dzikie noce. Jeśli lubicie taką tematykę, jest to dla Was tytuł obowiązkowy, tym bardziej, że opinia o drugiej, równie świetnej części już czeka na publikację. 

Gdy drapieżny, dominujący na polu prywatnym i zawodowym Jonatan spotyka na swej drodze krnąbrną i waleczną Inez, to nie może skończyć się dobrze. Kobieta jest nie tylko zdolną programistką i hakerką, ale też istotą twardo stąpającą po ziemi, której niezwykle trudno ugiąć się przed autorytetem innych osób. Na skutek wyjątkowych okoliczności musi poddać się woli człowieka, od którego zależy przyszły los rodzinnego domu kobiety, a także jej samej. Czy Inez podejmie wyzwanie rzucone przez mężczyznę, którego zdaje się nienawidzić? Tego musicie dowiedzieć się same, ale zdradzę Wam, że Magda Mila nie raz Was zaskoczy i tuż po lekturze zasypiecie mnie gradem pytań o podobne powieści ;)

Wolf  jest przesiąknięty erotyką, mocny, niezbyt romantyczny, niezwykle pikantny, ale wciąż lekki i niezobowiązujący. Autorka pisze o seksie i erotycznej relacji między bohaterami wprost, zapraszając czytelniczki do świata dominacji, uległości, erotycznych zabaw i kontrowersyjnych uciech. Nazywa rzeczy po imieniu, opisuje sceny znane tym z Was, które erotyki czytają na co dzień, ale nie robi tego w wulgarny, czy niesmaczny sposób. Mimo to nie każda z Was odnajdzie w tej lekturze przyjemność, dla wrażliwych jednostek niektóre obrazy (tak! właśnie one wyświetlą Wam się w głowie) mogą okazać się nie do przyjęcia, ale pamiętajcie to tylko fantazja, której po prostu warto dać się ponieść.

Magda Mila stworzyła wciągająca, namiętną ale też sensacyjną opowieść, pełną intryg, kryminalnych odniesień, przestępców w białych rękawiczkach, hazardu i zwrotów akcji. Zadbała o dość dobrze skonstruowaną sferę psychologiczną postaci, stworzyła wiarygodne tło obyczajowe (z akcją w Polsce!) i pokazała ludzkie fantazje w nowym świetle. Nie spodziewajcie się, że książka ta zmieni coś w Waszym życiu, nie taka jest jej rola. Jednak jeśli szukacie dobrego, niegłupiego romansu... bez romansu – będzie to dla Was książka idealna. Co ważne: nie ma tu żadnych drżących bereł rozkoszy, jaskiń przyjemności i mięsistych wisienek, tylko czysty, otwarty, wirujący seks.

Szczegóły
Tytuł: Wolf
Autor: Magda Mila
Cykl: Dzikie noce
Wydawnictwo: Habanero Books
Gatunek: erotyk

Książkę kupicie w wybranych księgarniach, linki wrzucam poniżej.  Tylko dla czytelniczek 18+ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)