Drwal – K.N. Haner. Zapowiedź


Lubicie książki K.N. Haner? Jeśli właśnie czytacie te słowa, wierzę, że tak. Już wkrótce, bo 27 maja, pojawi się w księgarniach kolejna powieść naszej rodzimej Królowej Dramatów, w zmysłowym, romantycznym i subtelnym wydaniu. Po lekturze Zapomnij o mnie wiem już, że autorka potrafi stworzyć coś zupełnie innego od swoich sztandarowych powieści, nasyconych erotyką. Czy Drwal będzie równie zaskakujący co subtelny? 


Oficjalna zapowiedź

Jason Parker, zraniony wydarzeniami z przeszłości, kilka lat temu porzucił wygodne życie w Cleveland i zamieszkał w drewnianym domu pośrodku lasu, z dala od ludzi. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie pokocha. W swoim azylu tworzy rzeźby, wyrażając w nich emocje, które nie do końca rozumie. Zdolny artysta zdobywa coraz większą popularność, ale konsekwentnie odmawia kontaktów z mediami.

Samantha Crow ma w życiu konkretny cel. Przebojowa i śmiała dziewczyna chce zostać dziennikarką, choć w głębi duszy pragnie zupełnie czegoś innego. Pewnego dnia dopina swego i namierza pracownię Jasona. Pod pretekstem wywiadu odważa się odwiedzić tajemniczego Drwala.

To spotkanie, które nieoczekiwanie na dobrych kilka dni uziemia Jasona i Sam w leśnej samotni, sprawia, że zamknięty i skryty mężczyzna otwiera się przed, na pozór beztroską, kobietą. Choć oboje mają wiele tajemnic i nie potrafią odnaleźć właściwej ścieżki, to tylko oni mogą sobie wzajemnie pomóc. Czasami jednak prawdziwe uczucie to za mało, by przegonić demony przeszłości.

Las. Deszcz. Miłość, która narodziła się z natury.

Skusicie się? Planowana data premiery 27 maja 2019 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)