Ostatnia obsesja Natalii – Ewa Madeyska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że od dziś gościmy na świecie ostatni tom cyklu Ostatnie Ewy Madeyskiej. Ostatnia obsesja Natalii zamyka serię, ale gorąco wierzymy w to, że otworzy Wasze serca i umysły na przyjęcie kolejnej wspaniałej autorki, która brawurowo wkracza na polski rynek książki.

Trylogii Ostatnie pod patronatem bloga Lustro Rzeczywistości już teraz szukajcie w najlepszych księgarniach. 


Oficjalna zapowiedź
Natalia Nancewicz, nauczycielka kreatywnego pisania, autorka "Ostatniego portretu Melanii" i "Ostatniego romansu Kornelii", marzy o komercyjnym sukcesie. Pewnego dnia otrzymuje zaskakującą propozycję od poczytnego pisarza Doriana Habdanka. Wkrótce okaże się, że oboje skrywają kilka zawodowych i życiowych tajemnic. Kolejne zwroty akcji zaś ujawnią skomplikowane sieci powiązań między bohaterami i zdemaskują ich sekrety.

Tak jak w poprzednich tomach cyklu "Ostatnie" i w tym ważną rolę odgrywa literatura popularna i zabawa konwencjami. Tym razem autorka z przymrużeniem oka proponuje romans z elementami thrillera. Zaprasza też czytelników na kurs twórczego pisania.

Kilka słów o autorze

Ewa Madeyska – pisarka, dramatopisarka, scenarzystka – za powieść Katoniela była nominowana w 2008 r. do Nagrody Literackiej Nike. Prowadzi warsztaty prozatorskie w Collegium Civitas.

Wywiad z autorką przeczytacie TUTAJ
Recenzja pierwszego tomu Ostatni portret Melanii
Skusicie się?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)