Dziewczyna ze złotej klatki – Anna Szafrańska. Patronat medialny

Novae Res, New Adult

Kochani, z przyjemnością przedstawiamy powieść Anny Szafrańskiej Dziewczyna ze złotej klatki, którą objęłyśmy patronatem medialnym. Trzymająca w napięciu opowieść o niespełnionych marzeniach, błędnie pojmowanej lojalności i miłości bez granic zamknie was w klatce na długie godziny. Pozwólcie na to, nie pożałujecie. Premiera już 25 października.

Oficjalna zapowiedź

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko, co da się kupić za pieniądze. Ceną za to jest bezwzględne podporządkowanie się woli apodyktycznych rodziców, którzy zaplanowali jej drogę życiową i wybrali kandydata na męża. Ona tymczasem chciałaby żyć jak normalna nastolatka, realizować własne marzenia, cieszyć się swobodą, popełniać własne błędy. A przed wszystkim doświadczyć miłości, której brak w jej pozornej wzorowej rodzinie. Próbując się wyrwać ze złotej klatki, mota się w kłamstwa, które niszczą rodzące się uczucia. Wydarzenia przybierają dramatyczny obrót.

"– Nigdy otwarcie tego nie przyznałem, ale potrzebuję oddechu. Marzę o tym, by skończyć liceum, a na studia uciec do innego miasta albo nawet kraju. Na inną półkulę. Sfingować swoją śmierć i żyć normalnie pod innym nazwiskiem. Wymówił to, o co ja od dawna się modliłam. – Żartujesz, prawda? – spytałam niepewnie poruszając się nerwowo. – Ale kusi, nie? – Nie odpowiem – Wiem, że ty też nie dajesz sobie rady. – Zmarszczyłam brwi, biorąc wdech, by zaoponować, ale Igor mnie ubiegł. – Zauważyłem. Normalnie rzucasz się jak tygrysica, ale teraz jest w zamkniętej klatce i straciłaś nadzieje. Nie zaprzeczyłam. Nie miałam powodu."

Anna Szafrańska – rocznik 1990. Początkująca młoda pisarka lubująca się w powieściach z gatunku New Adult. Mieszka pod Poznaniem wraz z rodziną oraz psami Jaxem i Pele. 
Jej debiut Widmo grzechu, oraz jego kontynuacja Grzech pierworodny zdobyły serca czytelniczek spragnionych wulkanu emocji. Nowa książka może pozbawić je tchu 😉 Wiem co mówię, nie bez powodu napisałam do niej rekomendację 😈

Skusicie się?
Wkrótce na blogu pojawi się opinia o książce, będą też konkursy ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)