Nowinki targowe #1 – Nieprzeczytane.pl na Warszawskich Targach Książki


W najbliższym tygodniu pojawi się kilka postów z subiektywnie wyselekcjonowanymi informacjami o Warszawskich Targach Książki, na których oczywiście zamierzam się pojawić ☺ Jeśli spotkacie wśród stoisk zabłąkaną osobę z obłędem w oczach – to prawdopodobnie będę ja. Kogo spotkam? 

Część 1 – nieprzeczytane.pl


Warszawskie Targi Książki 2017 startują 18 maja i potrwają do aż do 21. Na Targach nie może oczywiście zabraknąć najlepszej księgarni internetowej, czyli nieprzeczytane.pl

Na stoisku numer 88a/D15 znajdziecie same książkowe rarytasy! A także małą niespodziankę, którą księgarnia przygotowała razem z Pocztą Polską dla wszystkich swoich targowych klientów (pewnie domyślacie się, o co chodzi). :)

najlepsza księgarnia, kup książkę, tanie książki, gdzie kupić tanie książki

Dlaczego warto zajrzeć na stoisko? Ponieważ najważniejsze są książki możecie się spodziewać szalenie wysokich rabatów. Będą na Was czekały wszystkie nowości i bestsellery, będzie też Marian i świetna ekipa księgarni. A co jeszcze? Przekonajcie się ☺

Kącik zachęcający księgarni, czyli oddaję głos nieprzeczytane.pl
Wydawnictwo Lucky polecamy Wam często, bo mamy przyjemność być patronami ich książek - może być lepsza rekomendacja? :)
Każdy, kto odwiedza naszą księgarnię, zna takie autorki jak Martyna Kubacka, Anita Scharmach, Marta Osa, Agnieszka Rusin, Katarzyna Sarnowska czy Anna Szafrańska. Cześć tych przesympatycznych autorek będziecie mogli spotkać na naszym stoisku. Ale o tym później. :)
Premiera targowa od Lucky'ego to Zaraz wracam - mamy nadzieję, że ten tytuł szybko stanie się bestsellerem na miarę Mogę wszystko.

„Od deski do deski" to małe, ale ambitne wydawnictwo, które wydaje książki genialnych autorów (m.in. Sekielskiego, Orbitowskiego, Wiśniewskiego, Chutnik, Kuczoka) i pomimo tego, że istnieje stosunkowo niedługo, to już jeden z ich tytułów (Inna dusza) otrzymał Paszport Polityki. Chociaż książki „Desek" (jak je pieszczotliwie nazywamy) zazwyczaj nie należą do najlżejszych i często dotykają ciemniejszej strony życia, to z czystym sercem polecamy je wszystkim.

Na targach premierę będzie miała najnowsza książka Wojciecha Kuczoka pt. Czarna, a sam autor pojawi się na naszym stoisku!

czarna_na_stron___.jpg

Książki dla małych i dużych, przewodniki, albumy, atlasy, kolorowanki, książki kucharskie... uff, słowem wszystko i to w najlepszej jakości - wydawnictwo SBM będzie prezentować na naszym stanowisku swoje najciekawsze pozycje. Znajdzie się coś dla kucharzy, podróżników, dzieci i miłośników wycieczek rowerowych. Na naszym stoisku znajdziecie także jedną z najbardziej kreatywnych książek w historii pt. Moja książka. Zrób sobie książkę, dzięki której każdy będzie mógł zostać wydawcą. :)

Klasyka w czystej tego słowa postaci: Król szczurów Jamesa Clavella, Uwagi w stronę definicji kultury T. S. Eliota, Mechaniczna pomarańcza Anthony'ego Burgessa, Imperialna ziemia Arthura C. Clarke'a - takie cuda od jednego wydawcy! Można? Można! :) Wielkie brawa dla Vis-a-vis / Etiuda. Najlepsze książki tego wydawnictwa znajdziecie oczywiście na naszym stoisku! :)

Napoleon V to jedno z najlepszych wydawnictw historycznych w Polsce. Każdy miłośnik historii i wojskowości musi znać to wydawnictwo. Nie dość, że książki przedstawiają najwyższy poziom merytoryczny, to jeszcze ich oprawa graficzna rzuca na kolana. Na naszym stoisku znajdziecie wszystkie ich nowości, a także docenione już publikacje m.in.: Bój o Pomorze, Wojnę Hannibala i Fryderyka II 1194-1250 - prawdziwie historyczna uczta. 

nappoleon_the_best_of.jpg 
Fantasmagorie to „świeżutkie" wydawnictwo komiksowe, a jak wiadomo - komiksy to już prawie sztuka. :) Dotychczas wydali dwa świetne komiksy: Rachel Rising. Cień śmierci i Wstrząs, ale na Warszawskie Targi Książki szykują prawdziwy hit: Quantum and Woody 1: Najgorsi superbohaterowie na świecie - trzymamy mocno kciuki, żeby był to początek wspaniałej historii.

wydawnictwo komiksowe, komiksy

Na naszym stoisku nie zabraknie też spotkań autorskich! Sprawdźcie dokładnie listę, bo odwiedzą nas naprawdę wielkie i znane nazwiska!
SPOTKANIA_A1_1_szt.jpg 

Wyjątkowe spotkanie

Nowa przestrzeń słowa - nowatorski sposób realizacji audiobooków

Prowadzący, Krzysztof Czeczot aktor oraz autor wielu nagrodzonych produkcji audio, na przykładzie książek pt. Bestia. Studium zła, Nadia więzień Putina, Jan Karski, Biblia opowie o tajnikach pracy nad audiobookami. W spotkaniu wezmą udział aktorzy biorący udział w nagraniach.

Kiedy: 20 maja, 17.00–18.00
Organizator: nieprzeczytane.pl, Od deski do deski, Osorno
Miejsce: sala Londyn C

Będziecie? Mam nadzieję, że tak ☺☺☺


Materiał powstał we współpracy z księgarnią nieprzeczytane.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)