Zły Romeo – Leisa Rayven. Ogień namiętności


Pierwsze spotkanie Cassie Taylor i Ethana Holta było jak zderzenie dwóch rozpędzonych koliberków. Grzeczna, ambitna aktorka i grzeszny kandydat na gwiazdę spotkali się po to, by zagrać Romea i Julię, ale nie sądzili, że wchodzenie w rolę wznieci między nimi istny ogień namiętności. Miłość wybucha nagle, jednak równie szybko gaśnie. Dlaczego?


Przewrotny los udowadnia, że niezwykle trudno poskładać złamane serce... Romeo i Julia mieli tylko jedną szansę, by zawalczyć o uczucie. Bohaterowie Złego Romeo dostali od losu prezent w postaci ponownego spotkania, ale czy można budować związek na zgliszczach dawnej miłości? Przeczytajcie.

„Pozwól, że oszczędzę ci zachodu: tak łatwo się mnie nie pozbędziesz. Nie mogę bez ciebie żyć, a co ważniejsze, nie chcę. Więc panikuj sobie do woli, a kiedy skończysz, ja wciąż tu będę. Rozumiesz?” 

Zły Romeo to bardzo intensywny romans i właśnie tego spodziewajcie się sięgając po lekturę. Między bohaterami iskrzy tak, że empatyczny czytelnik czasem zapomni o oddychaniu, a atmosfera tajemnicy równie mocno zachwyca jak i irytuje. Książka Leisy Raiven ma zapewnić rozkoszną rozrywkę i idealnie spełnia swoje zadanie. Brakuje w niej wydumanych problemów i spektakularnych zakrętów losu, ale za to buzuje emocjami i pokazuje najróżniejsze oblicza szalonej miłości. 

Lekki i zgrabny styl autorki sprawia, że lektura w zasadzie czyta się sama i gdyby nie pulsujące napięcie wymuszające chwile odpoczynku, można by ją pochłonąć na raz. Artysty świat, urocze nawiązania do Romea i Julii Szekspira, oraz otoczka teatralna nadają książce barw i zachęcają do lektury.

Niezwykle podobała mi się kreacja bohaterów, oboje posiadają całą paletę wad i zalet i są przy tym bardzo autentyczni. Powiem więcej, ich relacja należy do najbardziej napiętych i namiętnych wśród powieści New Adult. Autorka trzyma tajemnicę rozstania postaci pod całkowitą kontrolą, niemal do samego końca nie ujawniając dlaczego drogi Cassie i Ethana się rozeszły. Bawi się z czytelnikiem co chwilę podrzucając mu różne domysły i atakując zmysły wybuchami namiętności. Nie mogłam oderwać się od lektury!

"Uda mi się. Popatrzę na niego i nie rozpadnę się na kawałki. Dam radę. Wzdycham i przyciskam czoło do ściany. Kogo chcę oszukać? Jasne, zagram w pełnej namiętności sztuce u boku byłego kochanka, który nie jeden, lecz dwa razy złamał mi serce. Łatwizna."

Książkę polecam wielbicielkom New Adult, które lubią pikantne historie o miłości, ale szukają czegoś pozbawionego wydumanych problemów. W powieści Leisy Rayven uczucie gra pierwsze skrzypce – miłość namiętna, wybuchowa, trudna i kierowana pierwotnymi instynktami. 

Podsumowując: Zły Romeo to intensywny romans, w którym emocje bohaterów zapłoną równie intensywnie, jak Twoje policzki. Odważ się wskoczyć w ten ogień, nie pożałujesz 💗Szczegóły
Tytuł: Zły Romeo
Autor: Leisa Rayven
Przekład: Martyna Tomczak
Cykl: Starcrossed, tom I
Wydawnictwo: Otwarte, kwiecień 2017
Gatunek: New Adult

Ocena
💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙treść
💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙styl
💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙okładka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)