Wielka Wymiana Książkowa już 22 kwietnia!


W imieniu organizatorek serdecznie zapraszam Cię do udziału w akcji Wielkiej Wymiany Książkowej organizowanej w ramach Klubu Książki Przeczytaj & Podaj Dalej! To już trzecia edycja Wielkiej Wymiany Książkowej. W poprzedniej udział wzięło niemal 80 blogerek i blogerów wraz ze swoimi czytelnikami! 


Akcja ma na celu przede wszystkim wymianę używanych książek oraz promocję czytelnictwa. Na pewno masz w domu książki, które już przeczytałaś i po które więcej nie sięgniesz. Niech nie stoją na półce, tchnij w nie życie i pozwól spełniać swoją rolę – niech przeczytają je też i inni, a Ty zyskaj nowe tytuły! 

W ramach akcji Wielkiej Wymiany Książkowej możesz wymienić dowolną ilość tytułów z innymi blogerami, vlogerami lub czytelnikami – możesz wymienić 3 książki, a możesz 50! Wszystko zależy od Ciebie! 

Ogólne zasady Wielkiej Wymiany Książkowej 

  • Akcja trwa od 22 kwietnia do 1 maja
  • Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy
  • Książki wysyłamy listem poleconym  
Akcja Wielkiej Wymiany Książkowej organizowana jest przez Magdalenę Erbel www.savethemagicmoments.pl we współpracy z Eweliną Mierzwińską www.welinamierzwinska.pl, grafiki akcji przygotowała Kasia z www.yummymummyideas.pl 

Posty z książkami na wymianę pojawią się 22 kwietnia, bądźcie czujni, zaglądajcie na blogi i dołączajcie, to nie tylko świetna zabawa, ale też okazja by poznać nowe osoby, które kochają książki tak samo jak Wy ☺


Przydatne linki:
Strona wydarzenia na Facebook – https://www.facebook.com/events/1659657180718125/ 
Klub Książki Przeczytaj i Podaj Dalej – https://www.facebook.com/groups/1186904907995677/?fref=ts 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)