Sztuki i sztuczki – Marta Reich. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informuję, że objęłam patronatem medialnym książkę Sztuki i sztuczki Marty Reich. To kontynuacja absolutnie wspaniałego Morderstwa i całej reszty – książki, którą z wielką satysfakcją odkryłam w ubiegłym roku. Planowana data premiery Sztuk i sztuczek 20 maja na Warszawskich Targach Książki.


Sztuki i sztuczki – oficjalna zapowiedź

Izabela Zawilska ma na pozór wszystko, o czym marzą kobiety: urodę, talent, sławę, pieniądze i rzesze adoratorów. Ukoronowaniem jej dotychczasowej kariery ma być rola Ofelii w Hamlecie, którego premiera w warszawskim teatrze Iluzja zbliża się wielkimi krokami. I gdy wydaje się, że aktorka dotarła na sam szczyt, w jej życiu zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Kobieta otrzymuje listy z pogróżkami i makabryczne przesyłki, a kilkakrotnie tylko cudem udaje jej się uniknąć śmierci w ewidentnie zaaranżowanych wypadkach.

Nieufnie nastawiona do gwiazdy Pola początkowo nie chce angażować się w jej problemy, sądząc, że kobiecie chodzi o autoreklamę. Doznaje jednak wstrząsu, gdy artystka naprawdę ginie pod swoim domem w brutalnej strzelaninie. Tym bardziej że za śmiercią Zawilskiej idą kolejne… Powodowana wyrzutami sumienia, dziennikarka rzuca się w wir nowego śledztwa.

Marta Reich – autorka kryminału „Morderstwo i cała reszta” z Polą Białohorską w roli głównej. Studiowała ekonomię, romanistykę i nauki polityczne w Wielkiej Brytanii oraz stosunki międzynarodowe w Warszawie. Zawodowo zajmuje się marketingiem, a w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – pisaniu, modzie, sztuce i gotowaniu.

Ubiegłoroczny, obszerny wywiad z Martą znajdziecie tu → KLIK

Uwaga! 

Dla fanów kryminałów mam niespodziankę: każdy kto napisze do mnie maila na adres: lustro.rzeczywistosci@gmail.com otrzyma w prezencie newsletter z ciekawostkami dotyczącymi książki Marty Reich i nie tylko. Newsletter będzie miał związek z konkursem, który dla Was szykuję, tak więc... warto go mieć ☺

Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)