Nie pytaj dlaczego – Magdalena Trubowicz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informuję, że Lustro Rzeczywistości objęło patronatem medialnym książkę Nie pytaj dlaczego Magdaleny Trubowicz. To kontynuacja doskonale przyjętej powieści obyczajowej Drugie życie Matyldy, o której pisałam tutaj. Planowana data premiery już 20 kwietnia!


Nie pytaj dlaczego – oficjalna zapowiedź
Po niespodziewanym rozstaniu z ukochanym synem Matylda podejmuje heroiczną walkę o jego odzyskanie. Wspiera ją ukochany Rafał, rodzeństwo, przyjaciele... a także detektyw Dawid Jarosz –kolejna mroczna postać z przeszłości Matyldy. Kobieta toczy bój z milionami fałszywych tropów, ale także z samą sobą i nękającymi ją wciąż wątpliwościami. Okazuje się bowiem, że odzyskanie Oskara wymaga więcej poświęcenia i ofiar, niż ktokolwiek jest w stanie sobie wyobrazić. A zupełnie nowe, zaskakujące okoliczności i zwroty akcji dokładają kolejnych kamieni na już i tak wyboistej drodze. Kiedy spośród mglistej nawałnicy zdarzeń zaczynają się wyłaniać klarowne rozwiązania, w Matyldę Nowicką wstępuje nowa siła i wiara w nadchodzący kres jej życiowych zakrętów. Nie wie jednak, że – jak mawiał Charles Dickens – "Życie to łańcuch połączonych z sobą rozstań".

Magdalena Trubowicz (z domu Skotna) – rocznik 1983. Mieszka w Winnicy k. Legnicy. Optymistka, marzycielka. Z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. W 2001 roku została laureatką nagrody za najlepszą recenzję programu TVP Zwyczajni niezwyczajni.
Zadebiutowała w 2014 roku mikropowieścią obyczajową Kod przeznaczenia.
W 2015 roku ukazała się jej kolejna powieść – Brygida Star Show.
Motto życiowe: „Piszę, więc jestem!”


Skusicie się?
Jeśli zainteresowała Was ta pozycja, bądźcie czujni. Wkrótce napiszę o niej więcej, będą też konkursy ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)