Konkurs patronacki - wygraj Bez pamięci ZAKOŃCZONY


Zapraszam Was do udziału w pierwszym konkursie patronackim, w którym można będzie wygrać aż DWA świeżutke egzemplarze książki Bez pamięci autorstwa Martyny Kubackiej. 

Zdobycie ksiażki będzie możliwe na dwa sposoby. Pierwszy z nich wymaga skupienia i refleksu, należy bowiem upolować na liczniku bloga równiutkie 500 000 odsłon – osoba, która jako pierwsza zostawi w komentarzu zdjęcie licznika otrzyma książkę.

Jak zrobić zdjęcie licznika? Należy nacisnąć na klawiaturze komputera klawisz PrintScreen (PrtSc), a następnie otworzyć program Paint, wkleić zdjęcie, zapisać na dysku jako "Bez pamięci", a potem wkleić w komentarzu w Disqusie (służy do tego mała ikonka z lewej strony w oknie komentarza)

Drugi egzemplarz natomiast rozlosuję wśród osób, które wezmą udział w konkursie i wyrażą w komentarzu chęć wygrania książki (pod warunkiem, że do zabawy zgłosi się co najmniej 30 osób).

Bawcie się dobrze :) Wszystkim życzę powodzenia!


Regulamin konkursu
1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Książki na potrzeby konkursu przekazało wydawnictwo Lucky
3. Konkurs trwa do dnia, w którym licznik odsłon bloga wskaże 500 000 odsłon.
4. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu, zwyciężca jest zobowiązany przesłać dane adresowe na adres email: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Pozostawienie komentarza oznacza akceptację regulaminu.
7. Zdjęcie pozostawione w komentarzu musi być zrobione samodzielne i NIE MOŻE być w żaden sposób przerabiane, edytowane i fabrykowane.
8. Książkę nr 1 wygrywa osoba pierwsza osoba, która prześle zdjęcie przedstawiające liczbę 500 000 na liczniku bloga. Książkę
9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko wtedy, gdy zgłosi się co najmniej 30 osób.

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)

Lustro Rzeczywistości © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka