Poranki o zapachu kawy – Malwina Ferenz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiam zimowy patronat: Poranki o zapachu kawy Malwiny Ferenz. Trzeci tom mądrej i życiowej serii obyczajowej Neon Café pojawi się w księgarniach już 29 stycznia.  A co w środku? Tak jak w poprzednich częściach znajdziecie tu pięć historii opisujących koleje losu ciekawych postaci. Będzie trochę o bólu po utraconej miłości, przewracaniu życia do góry nogami,  utracie przyjaźni i... miłosnych popaprańcach. Przeczytajcie.


Oficjalna zapowiedź

Tej zimy wszystkie wydeptane w śniegu ścieżki prowadzą do Neon Café. Przygotuj się na wizytę w najbardziej tajemniczej kawiarni Wrocławia.

W samym sercu otulonego białym puchem miasta skrywa się bezpieczna przystań. Rozświetlone blaskiem kominka wnętrze wypełnia aromat świeżo zaparzonej kawy. Czarnooki kelner, dobry duch tego miejsca, czeka już na gości. Pora zaczynać.

Szanowany naukowiec wspomina dzień, w którym czas zatrzymał się dla niego na dobre. Zmęczony szarą codziennością ojciec opowiada o tym, jak jedno powitanie może odmienić los. Towarzyszy im policjant, który, chcąc nie chcąc, spełnia się w roli anioła stróża. Do którego z nich dołączysz?

Każdy z nas nosi w sobie inną historię. Odwiedź Neon Café i wsłuchaj się w ton niespiesznych rozmów wypełniających to niezwykłe miejsce.


Malwina Ferenz  twierdzi, że ludzie potrzebują dobrych powieści i wie, jak im je dać. Od urodzenia mieszka we Wrocławiu i właśnie to miasto uczyniła ważnym bohaterem swych powieści. Kocha fotografować, jest mamą, przez 8 lat prowadziła poczytnego bloga Dzieciowo mi! Mówi, że jest rzemieślnikiem słowa i z przytupem wchodzi na polski rynek książki. Autorka trzech świetnie przyjętych powieści: Anioły do wynajęcia, Pora na miłość, Życie pełne barw, Dni wypełnione słońcem.

Strona autorska: http://malwinaferenz.pl/

Skusicie się? ☺


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)