O nas

O blogu Lustro Rzeczywistości to miejsce, w którym znajdziesz opinie o książkach oraz tematy związane ze światem wydawniczym: wywiady z ...
O blogu
Lustro Rzeczywistości to miejsce, w którym znajdziesz opinie o książkach oraz tematy związane ze światem wydawniczym: wywiady z autorami i zapowiedzi książkowe. Blog powołałam do życia w 2014 roku, od tamtej pory przeszedł wiele zmian, zgromadził cudowne grono obserwujących i gościł na pokładzie jedyną i niepowtarzalną Monikę, której recenzje również z chęcią czytacie. Rozgośćcie się i chłońcie emocje, których nie szczędzi nam literacki świat.

Krótko o redaktorkach

Angelika Zdunkiewicz (założycielka, redaktor główny)

Uwielbiam ludzi, ale jeszcze bardziej lubię książki, dlatego stworzyłam miejsce w sieci, w którym to one grają najpiękniejszą melodię.
Jestem optymistką, więc w każdej przeczytanej lekturze szukam pozytywów, a jeśli krytykuję – robię to taktownie, ponieważ każdy autor zasługuje na poważne traktowanie, a jego pracy należy się szacunek, bez względu na to, czy napisał bestseller czy zwykłą szmirę 😉

Czytam głównie powieści obyczajowe oraz New Adult, przychylnym okiem zerkam na fantastykę, a dla równowagi przegryzam wszystko kryminałem. Nie lubię horrorów i dzieł filozoficznych, nie czytam też poezji.Monika Niedźwiedź (teksty gościnne)

Książki kocham i uwielbiam od przeszło 20 lat. Zawsze uważałam, że literatura powinna sprawiać czytelnikowi przyjemność, więc sięgam po różne gatunki. Na półkach mojej biblioteczki można znaleźć kryminały i thrillery, a zaraz obok nich literaturę obyczajową oraz kilka romansów. Nie przepadam za horrorami. Nie przemawiają do mnie książki fantasy, choć przyznaję, że niewiele ich miałam w swoich rękach.

Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów. W czasie wolnym czytam i bawię się w rękodzielnictwo.


Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do kontaktu ☺

lustro.rzeczywistosci@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)