20 pytań do... Jakuba MałeckiegoDygot jest jedną z najciekawszych książek ubiegłego roku, lektura tej pozycji zrobiła na mnie ogromne wrażenie i wywołała... dygot. Polecam Wam tę pozycję i chciałabym, żebyście lepiej poznali jej autora. Od dziś możecie zadawać Jakubowi Małeckiemu pytania (każda osoba maksymalnie dwa) pod tym postem. Pisarz odpowie na 20 z nich, a odpowiedzi będziecie mogli przeczytać w formie wywiadu. Autor najciekawszego pytania otrzyma egzemplarz książki Dygot. Pamiętajcie o podaniu swojego maila.
Moja RECENZJA

Kilka słów o autorze


Jakub Małecki – urodzony w 1982 roku w Kole – pisarz, autor książek: Błędy (2008), Przemytnik cudu (2008), Zaksięgowani (2009), Dżozef (2011), W odbiciu (2011), Odwrotniak (2013) i Dygot (2015).

Napisał również kilkanaście opowiadań ogłoszonych w prasie i w antologiach. Przełożył z języka angielskiego wiele pozycji, między innymi Brudne wojny Jeremy’ego Scahilla, Paryż wyzwolony Antony’ego Beevora, Moją prawdę Mike’a Tysona i zbiór korespondencji pod tytułem Listy niezapomniane. Publikował w „Newsweeku”, „Polityce”, Angorze”, „Znaku”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”.

Laureat nagrody Śląkfa w kategorii „Twórca roku”, dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Mieszka w Warszawie, z żoną Martą i zwierzętami.

Oficjalna strona autora: http://www.jakubmalecki.pl/


Do dzieła kochani, proszę byście nie stosowali plagiatu i nie powielali pytań.Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Pytania można zadawać do  27 lutego 2016, do godz. 23.59.
3. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania.
4. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Dygot ufundowany przez Wydawnictwo SQN.
5. Zwycięzca jest zobowiażany podać adres do wysyłki nagrody, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.

Za doskonały pomysł na cykl serdecznie dziekuję Cyrysi ;)
* notka biograficzna i zdjęcie pisarza pochodzą z oficjalnej strony autora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)