Nasze jutro – Anna Szafrańska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością ogłaszam, że Lustro Rzeczywistości patronuje medialnie drugiej części cyklu Anny Szafrańskiej Na zawsze. Powieść pod tytułem  Nasze jutro  ukaże się w księgarniach 4 listopada i jestem pewna, że jeśli znacie pierwszą cześć, nie możecie się już doczekać ❤

Oficjalna zapowiedź
Daniel i Łucja wciąż stąpają po cienkiej linie. Co gorsza, jest jeszcze ktoś, kto cały czas wzbudza na niej drgania. Zośka traktuje Łucję jak rywalkę i wcale tego nie ukrywa. Jej działania zaczynają wykraczać znacznie dalej niż zwykła zazdrość, sprawiając, że Łucja przestaje być bezpieczna.

Daniel będzie musiał w końcu podjąć jakąś decyzję. Jednak szybko zrozumie, że są rzeczy, na które nie ma wpływu, i czasami, żeby chronić innych, trzeba poświęcić siebie.

Wydaje się, że Łucja i Daniel nigdy nie znajdą drogi do siebie. Trafiają na coraz większą liczbę przeszkód, a największą stanowią oni sami i ich przekonanie, że nie mogą być razem. Na drodze ich miłości stoi wszystko, a za ich uczuciem tylko pragnienie, z którym walczą już tak długo.

Może niedługo wcale nie będą chcieli już stąpać po linie. Może uznają, że ryzyko jest zbyt duże i ich NA ZAWSZE, zmieni się w NIGDY.
Kilka słów o autorce

Anna Szafrańska – 29-letnia pisarka o dwukolorowym spojrzeniu. Pisze odkąd skończyła trzynaście lat i ma na koncie 6 książek. Zadebiutowała powieścią New Adult Widmo grzechu w 2016 roku (powieść fanfiction pisana pod pseudonimem Anna Scott pojawiła się najpierw w internecie jako Teatr życia). Rok później wydała kontynuację: Grzech pierworodny. Wkrótce potem pojawiły się książki: Dziewczyna ze złotej klatki, Właśnie tak!, Jeden błąd i Powiedz tak! – wszystkie doskonale przyjęte przez czytelniczki spragnione silnych emocji i niejednoznacznych romansów.
Pisarka jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej, jednak nigdy nie pracowała w zawodzie. Miłośniczka książek Jane Austin, sióstr Bronte oraz wszelkich adaptacji filmowych z nimi związanych. Pisanie traktuje jako spełnienie marzeń i drogę życia.
www.instagram.com/annaszafranskaauthor

Skusicie się?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)