Życie pełne barw – Malwina Ferenz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiam kwietniowy patronat: Życie pełne barw Malwiny Ferenz. Pierwszy tom barwnej i urzekającej serii obyczajowej pojawi się w księgarniach już 3 kwietnia. Jestem przekonana, że po lekturze sami będziecie chcieli znaleźć swoją Neon Café.

Oficjalna zapowiedź

Zajrzyj do Neon Café, spróbuj aromatycznej kawy i posłuchaj opowieści o wszystkich barwach życia.
W tej klimatycznej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas. Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów. Posłuchaj osób siedzących tuż obok.
Do Neon Café zajrzy dziś kobieta, która dla roześmianego mężczyzny z fotografii pojechała w nieznane. Dla jej opowieści zatrzyma się nawet zabiegany policjant z czarną kotką u boku. Do kawiarni wstąpi więcej niezwykłych gości: uliczny grajek skrywający pewną tajemnicę; przyszły ojciec świętujący w samotności; kobieta, która nie jest stąd, lecz nie chce wyjechać…
W każdym z nas drzemie niezwykła opowieść. Wybierz się na spacer po słonecznych uliczkach Wrocławia i poszukaj jedynej takiej Neon Café, gdzie ściany przesiąknięte są historiami mieszkańców. Może to miejsce istnieje naprawdę?

Malwina Ferenz  twierdzi, że ludzie potrzebują dobrych powieści i wie, jak im je dać. Od urodzenia mieszka we Wrocławiu i właśnie to miasto uczyniła ważnym bohaterem swych powieści. Kocha fotografować, jest mamą, przez 8 lat prowadziła poczytnego bloga Dzieciowo mi! Mówi, że jest rzemieślnikiem słowa i z przytupem wchodzi na polski rynek książki. Autorka dwóch świetnie przyjętych powieści: Anioły do wynajęcia, Pora na miłość.

Strona autorska: http://malwinaferenz.pl/

Skusicie się? ☺


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)