Kochaj – Regina Brett, czyli 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół


Gdy pięć lat temu w polskich księgarniach pojawiła się niepozorna niebieska książka z pomarańczowym spadochroniarzem na okładce i intrygującym tytułem Bóg nigdy nie mruga, nikt nie spodziewał się, że stanie się ona jednym z największych bestsellerów ostatnich lat na polskim rynku. Nikomu wówczas jeszcze nieznana amerykańska pisarka i dziennikarka Regina Brett swoimi ciepłymi, autentycznymi i mądrymi lekcjami trafiła do serc Polek i Polaków i napełniła je optymizmem.Do tej pory w Polsce ukazały się trzy książki Reginy Brett, a ich łączny nakład przekroczył już pół miliona egzemplarzy.

W tym roku, po trzech latach po ostatnim tytule, Regina Brett powraca do Polski z nową książką. „Kochaj” – bo taki jest jej tytuł – to bardzo osobista, wyjątkowa książka Reginy. Autorka dedykuje ją „wszystkim zranionym, wszystkim, którzy kochają zranionych osoby oraz tym, którzy są nieświadomi własnych ran” – więc tak naprawdę nam wszystkim. Chce, aby każdy po przeczytaniu tej książki pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.*


Regina Brett nie bez powodu skradła serca wielu czytelników. Jej porady, poparte przykładami z własnego życia być może nie ukazują prawd objawionych, ale w prosty sposób przekonują, że komfort życia i stanu psychicznego należy od nas samych. Im lepiej zrozumiemy siebie, im wnikliwiej przeanalizujemy własne potrzeby i podszepty duszy, tym lepsze życie będziemy prowadzić. A dobre życie to takie, które wypełnia miłość.

Autorka na kartach poradnika zawarła 50 lekcji, na pozór banalnych i mało odkrywczych, ale w momencie gdy zaczniemy wprowadzać je w życie, dzieje się magia. A kiedy najlepiej zacząć, jak nie w okresie przedświątecznym? 


Autorka w najnowszej książce pisze o miłości do drugiego człowieka i świata, ale przede wszystkim o miłości do siebie. Kluczem do szczęścia jest bowiem samoakceptacja, zrozumienie siebie i spokój duszy. Jeśli sami ze sobą czujemy się źle, jak inni mają poczuć się z nami dobrze?

Brett przekonuje, że każdy człowiek urodził się godny miłości, ale niekiedy strach czy wstyd blokują nas psychicznie i stawiają miłości wielki znak STOP. Dzięki poradom pisarki nauczycie się nie tylko akceptować siebie, ale też zrozumiecie, że desperacka pogoń za miłością jest bezcelowa. Na wszystko w życiu bowiem jest czas i miejsce, nie warto niczego przyspieszać, co nie znaczy jednak, że można marnować pojawiające się szanse. Zatem nagradzajcie siebie, dbajcie o siebie, bądźcie życzliwi i po prostu – dzielcie się miłością, bo tylko ona przenika największy mrok...

A jeśli nie wiecie jak zacząć, po prostu kupcie tę książkę 💗
Szczegóły
Tytuł: Kochaj 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół
Autor: Regina Brett
Wydawnictwo: Insignis 2017
Gatunek: poradnik motywacyjny
* materiał wydawcy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)