Konkurs patronacki z książką Nie widując gwiazd


Kochani, zgodnie z obietnicą mamy dla Was aż dwa egzemplarze książki Agaty Piechoty Nie widując gwiazd. To słodko-gorzka opowieść o losach pewnej singielki, której życie zmieniła jedna magiczna chwila. Historia Jagody nie ma w sobie nic z klasycznego romansu, a bohaterowie poza tym, że podejmują specyficzne decyzje, czasem dają się porwać urokowi chwili. I z tym właśnie związane jest zadanie konkursowe.


Zadanie konkursowe dla uczestnika:

Opisz sytuację, w której dajesz się porwać chwili lub prześlij nam zdjęcie, które to ilustruje. Odpowiedź możesz zamieścić w komentarzu lub przesłać na adres: lustro.rzeczywistosci@gmail.com

Nagrodzimy dwie osoby. Będzie nam miło, jeśli zostaniesz obserwatorem bloga i udostępnisz gdziekolwiek informację o konkursie, ale nie są to warunki konieczne. 

Bawcie się dobrze, książka jest naprawdę cudna 💓


Regulamin:
1. Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości
2. Egzemplarze książek na potrzeby zabawy przekazuje wydawnictwo Zysk i S-ka. 
3. Aby wziąć udział w zabawie należy nadesłać autorskie zdjęcie lub samodzielnie napisaną wypowiedź słowną.
4. Zabawa trwa od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku do godz. 23.59
5. Nagrodzimy dwie osoby spośród wszystkich, którzy zamieszczą prawidłowe zgłoszenie (komentarz lub e-mail). Zgłoszeń musi być conajmniej 20.
6. Wybór zwycięzców jest subiektywny i nie podlega dyskusji, nie ponosimy odpowiedzialności za smutek osób nienagrodzonych.
7. Zabawa skierowana jest do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
8. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową lub poprzez odpowiedź na komentarz Disqusa, Prosimy nie podawać adresów email w komentarzu. 
9. Wyniki najpóźniej 14 sierpnia w powyższym poście.


WYNIKI

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, Wasze zdjęcia i odpowiedzi to najlepszy dowód na to, że warto dać się czasem porwać chwili. Egzemplarze książki Nie widując gwiazd otrzymują Paulina Hołda i Agnieszka Szwenk. Gratuluję! Oto zwycięskie odpowiedzi:oraz:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)