Zemsta i przebaczenie Tom I Narodziny gniewu – Joanna Jax. Zapowiedź


Kochani, z przyjemnością informuję, że zostałam ambasadorką nowej powieści Joanny Jax Zemsta i przebaczenie. Pierwszy tom cyklu zatytułowany Narodziny gniewu pojawi się w księgarniach już 22 listopada. 

Pisarka zadebiutowała świetnie przyjętą powieścią Dziedzictwo von Becków i od tej pory konsekwentnie kroczy obraną ścieżką. Pisze o wojennych czasach  w szczególny, kobiecy sposób. Warto poznać jej powieści, do czego serdecznie Was zachęcam.

Fabułę nowego cyklu powieściowego pisarka osadziła w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat. 

Oficjalna zapowiedź

Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?

Cały cykl powieściowy Zemsta i przebaczenie składa się z następujących tomów:

I. Narodziny gniewu 
II. Otchłań nienawiści (planowana data premiery luty 2017)
III. Rzeka tęsknoty
IV. Morze kłamstwa
V. Bezkres nadziei
VI. Dolina spokoju


Zapamiętajcie ten tytuł ☺
Już w przyszłym tygodniu będziecie mogli zadać pytanie autorce, Joannie Jax. Oczywiście jak zwykle będzie do wygrania egzemplarz powieści. 

Serdecznie zapraszam na bloga w dzień premiery, 22 listopada o 17:00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)