Bolek i Lolek, czyli kilka słów o ulubieńcach z dzieciństwa


Wiecie już, że uwielbiam tematyczne gadżety, nie tylko dlatego, że moja córka na ich widok piszczy z zachwytu, a ja mogę chwilę poudawać, że wcale nie mam tylu lat... Tym razem pokażę Wam uroczą serię gadżetów z bohaterami, jakich wszyscy znacie :)


Kubek termiczny towarzyszy mi w ogrodzie, żadna muszka już nie utopi się w kawie ;)

Bolek i Lolek, dwaj niesforni chłopcy wymyśleni przez Władysława Nehrebeckiego, już od ponad pół wieku (powstali w 1962 roku) podbijają serca kolejnych pokoleń. Nieme bajki z małymi urwisami mają ponadczasowy charakter i pozbawiony agresji przekaz, co jest szczególnie cenne w obecnych czasach. Bajki z Bolkiem i Lolkiem możemy włączyć dziecku, bez konieczności kontrolowania fabuły w obawie przed szkodliwymi obrazami. A mamy z czego wybierać :) Powstały aż 183 odcinki bajki, oraz kilka filmów pełnometrażowych.

Poduszka ma z jednej strony Bolka, a z drugiej Lolka. Ten na zdjęciu to kto?

Dzięki empik.com zostałam dumną właścicielką termicznego kubka, podkładki pod laptop i wielkiej poduszki z Bolkiem i Lolkiem, wszystkie prezentują się genialnie. Te gadżety i wiele innych (kredki ołówkowe i klocki dla maluchów, podkładki pod laptopa czy etui na tablet) znajdziecie w wybranych salonach Empiku i na empik.com.

Podkładka pod laptop
Gadżety są starannie wykonane, kolorowe i co najważniejsze – użyteczne. Bez mojej nowej podkładki już nie wyobrażam sobie pracy na laptopie. Gadżety nie są również kosmicznie drogie, na przykład kubek kosztuje 19,90 zł, a podkładka 39,90 zł, czyli porównywalnie do "normalnych", nudnych przedmiotów tego typu :)

Bolek i Lolek


Podkładka pod laptop, czy etui na tablet sprawdzą się jako prezent na Dzień Dziecka dla małych i dużych, najlepiej w komplecie z książką ;) Skusicie się? 

Lektura w ogrodzie od razu robi się przyjemniejsza. Jak Wam się podobają moje lektury na maj? :)

Wpis powstał we współpracy z empik.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)