UNIKalny konkurs – zainspiruj Czwartą Stronę



Kochani, dziś przychodzę do Was z konkursem, w którym można wygraż świeżutki egzemplarz książki UNIK Chelsea Cain. Zadanie jest wyjątkowe, zapraszam :)

Chciałabym, abyście zainspirowali Czwartą Stronę do wydania książki, o jakiej od dawna marzycie.
Na pewno znacie jakieś wyjątkowe dzieło, zagraniczne lub polskie, które nie doczekało się premiery, a Waszym zdaniem powinno. Czekam na propozycje tytułów (anglojęzycznych lub polskich, np. publikowanych w sieci przez początkujących autorów) wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego marzycie o wydaniu danej pozycji. 


Swoje typu możecie zostawić w komentarzu pod tym postem lub na facebooku, gdzie równoległe trwa konkurs. 


Autor najciekawszej moim zdaniem propozycji zgarnie egzemplarz powieści Unik. macie czas do 27 marca. Udostępniajcie informację o konkursie i zapraszajcie do udziału znajomych – im więcej propozycji, tym lepiej :) Do dzieła kochani!

Regulamin konkursu
1. Organizatorką oraz pomysłodawcą formy konkursu jest autorka bloga Lustro Rzeczywistości, odpowiedzi uczestników nie będą miały wpływu na działania wydawcze Czwartej Strony.
2. Książkę na potrzeby konkursu przekazało wydawnictwo Czwarta Strona.
3. Konkurs trwa do 27 marca 2016 roku do godz. 23.59
4. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu siedmiu dni od zakończenia konkursu, zwyciężca jest zobowiązany przesłać dane adresowe na adres email: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Pozostawienie komentarza z propozycją oznacza akceptację regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)