Góra booków, czyli stos książkowy


Wiecie, że ostatni stos pokazywałam Wam w lipcu? Od tego czasu nazbierało mi się tak wiele książek, że nie potrafię ich wszystkich znaleźć :) Dziś pokażę Wam ostatnie nabytki, wygrane w konkursach i egzemplarze recenzenckie, o których poczytacie w grudniu. Zapraszam do oglądania i komentowania.Pamiętnik i List w butelce – Nicholasa Sparksa. Postanowiłam kompletować serię Wydawnictwa Albatros. Jest pięknie wydania, dopracowana i niezbyt droga. Moim zdaniem warto.

Biblioteka pana Lemoncella – Chris Grabenstein. Wygrana na facebookowym profilu Biblioteki Łysołajskiej. To książka dla dzieci, więc z przyjemnoscią sprawdzę, jakie wartości promuje.

Parabellum. Horyzont zdarzeń – Remigiusz Mróz. Kupiłam tę ksiażkę, mimo że to kompletnie nie moja tematyka, ale przecież to Mróz :) Rozumiecie? Nieważne, że nie mam pierszego tomu, kiedyś zdobędę. Książkę kupiłam w grupie na Fb za 10 zł.

Ostatnie pięć dni – J.L. Timmer – obyczajowe powieści z serii Kobiety to czytają pokazała mi Ami. Nadarzyła się okazja i mam kolejny tom do kolekcji, książka pochodzi z wymiany na LC. Swoją drogą, zachęcam Was do śledzenia moich półek, zasmakowałam w wymianach :)

Namaluj mi słońce – Gabriela Gargaś – moje pierwsze spotkanie z autorką nie było zbyt udane, ale wierzę Cyrysi, że ta książka jest dobra. 

Pąki lodowych róż – Zbigniew Zborowski. Książkę wygrałam w konkursie Cyrysi, teraz poluję na pierwszy tom tej podobno udanej serii. Powiem Wam, że okładka jest obłędna a nietypowy format bardzo mi się spodobał :)

Uwikłani. Pokusa – Laurelin Paige. Pierwszy tom erotycznej trylogii znalazł się u mnie wyniku nowej współpracy. Recenzja już w środę na blogu, a na fanpagu w weekend ruszy konkurs z tą książką do zgarnięcia. Liczę na Waszą kreatywność :)

Kobieta dość doskonała – Sylwia Kubryńska. Ależ mnie fascynuje ta książka! Czytając bloga autorki zapragnęłam natychmiast ją przeczytać. Niestety musi chwilkę poczekać na swą kolej. Książkę otrzymałam od Czwartej Strony <3

Jolanta – Sylwia Chutnik. Książkę wygrałam w konkusie Ksiegarni "Książka i prezent". Serdecznie zapraszam Was na ich profil, szaleją z zabawami dla czytelników :) Pióra pani Chutnik nie miałam okazji jeszcze poznać, ale Jolanta zapowiada się intrygujaco i z porusza bliską mi tematykę.

Ród – J. D. Horn. Po wielu pozytywnych recenzjach, między innymi Bujaczka musiałam zdobyć serię o czarownicach. Książkę kupiłam w grupie na Fb, pochodzi od blogerki, więc jest w stanie idealnym :) Czy mi się spodoba? Zobaczymy :)

Próba ognia – Josephine Angelini. Bardzo miło wspominam mityczną trylogię autorki, więc skusiłam się na jej nową książkę. Piękna okładka i recenzja Ami pomogły mi w dokonaniu wyboru. Książka pochodzi od tej samej blogerki, od której kupiłam Ród.

Ukochany z piekła rodem – Alek Rogoziński. Autor jest niebywale popularny w pewnych grupach na Facebooku, muszę sprawdzić, czy jego książka rzeczywiście jest tak dobra. Kupiłam ją (znów) w grupie na Fb.

Piękny styl – Steven Pinker. Kto jak kto, ale każdy bloger i początkujący autor powinien poczytać jakąś książkę na temat kształtowania stylu. Z książką Pinkera wiążę spore nadzieje, być może pozwoli mi wyeliminować błedy i pisać lepiej. Publikację otrzymałam od Wydawnictwa Smak Słowa, a jej recenzja ukaże się już wkróce.

Jak Wam się podoba mój stosik? 

Czytaliście jakąś pozycję lub macie na to ochotę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)