Tego kwiatu jest pół światu – Marta Radomska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiamy nasz styczniowy patronat: Tego kwiatu jest pół światu Marty Radomskiej. Pierwszy tom nowej serii komedii obyczajowych pojawi się w księgarniach już 31 stycznia. Tym razem będzie o... podrywaniu ;)


Oficjalna zapowiedź

Zaczytaj się w nowej serii komedii obyczajowych Marty Radomskiej! 
Majka ma jedną wadę, która znacząco wpływa na jej życie uczuciowe: nie potrafi podrywać facetów. A nie ma nic gorszego niż bierne czekanie na pierwszy krok z ich strony. Większość z nich sprawia wrażenie, jakby przyszli na świat z pieczątką: „Niezdatny dla Mai Kostrzewskiej”. Niezdatny, bo zajęty, bo zdradza, bo kłamie, bo liczba wytatuowanych wzorków na jego ciele przekracza akceptowalną granicę.
Tym razem po prostu MUSI być wreszcie inaczej!
Czy opiekuńczy Robert okaże się dobrym wyborem? Jak bardzo w życiu Majki namieszają tatuaże? A może lepiej jednak nie ufać nikomu poza własnym kotem?


Marta Radomska autorka powieści kobiecych z przymrużeniem oka i dreszczykiem grozy w tle. Urodziła się 11 kwietnia 1982 roku w Poznaniu. Z wykształcenia filolog polski, prywatnie serce oddała zwierzętom wszelakiej maści, szczególnie kotom i chętnie powierza im rolę ważnych bohaterów swoich książek. Patronat honorowy nad jej twórczością sprawuje siedmioletni dachowiec Atton, pierwszy czytelnik i krytyk, a także współtwórca niespodziewanych (nawet dla autorki) zwrotów akcji, będących wynikiem pożarcia lub upchnięcia za kanapą skradzionych fragmentów tekstów. 
Jej cechą charakterystyczną jest nieumiejętność usiedzenia w jednym miejscu dłużej, niż pięć minut, z wyjątkiem sytuacji gdy pisze lub zaszywa się w fotelu, pochłaniając prozę autorstwa Stephena Kinga lub opasłe dzieła weterynaryjne. Ceni przede wszystkim humor i optymizm, wyznając zasadę, że bez nich i życie, i literatura tracą smak.

Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)