Zakochani w słowach – Magdalena Trubowicz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiamy nasz lutowy patronat: Zakochani w słowach Magdaleny Trubowicz. Trzeci tom humorystycznej serii obyczajowej pojawi się w księgarniach tuż przed walentynkami, 13 lutego. Śmiech, łzy wzruszenia i niejedno zaskoczenie gwarantowane. Sprawdźcie sami ;)


Oficjalna zapowiedź

A co jeśli miłość czeka tuż za rogiem?

Tomasz jest nieśmiałym bibliotekarzem i nie może oderwać się od myśli o Kornelii, która jest piękną, wyrafinowaną kobietą. Jest tylko jeden problem – to bardzo popularna aktorka, którą oczarowany jest każdy. Izabela – przyjaciółka Tomasza – wspiera go na każdym kroku i pomaga przeniknąć skomplikowaną kobiecą naturę.

Tymczasem biblioteka gości coraz bardziej osobliwych czytelników. Pewnego dnia odwiedza ją grupa mężczyzn, którym bardzo zależy na rozmowie z Tomaszem. Książki polecane przez bibliotekarza potrafią bowiem odmieniać życie łóżkowe…

Kogo oczarują słowa pełne uczuć?

Magdalena Trubowicz – rocznik 1983. Optymistka, marzycielka, z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. W 2001 roku została laureatką nagrody za najlepszą recenzję programu TVP Zwyczajni niezwyczajni.

Zadebiutowała w 2014 roku mikropowieścią obyczajową Kod przeznaczenia, napisała pełen dramatów cykl o Matyldzie (Drugie życie Matyldy i Nie pytaj dlaczego – obie pod naszym patronatem. W wydawnictwie Czwarta Strona ukazały się natomiast dwie cudne i pełne emocji powieści obyczajowe Kącik zagubionych serc (patronat bloga) i Miłość w kolorze bieli. Najnowsza książka: Zakochani w słowach już 13 lutego ukoi Wasze serca.

Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)