Carpe Diem – Diane Rose. Patronat medialnyZ przyjemnością informuję, że objęłam patronatem medialnym Carpe Diem Diane Rose. Książka ukaże się 6 kwietnia 2017 roku nakładem Wydawnictwa Videograf SA. Zapamiętajcie ten tytuł i przygotujcie pudełko chusteczek, ponieważ historia Rose bez serca poruszy Was do głębi.

Carpe diem oficjalna zapowiedź 

Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach, uważa, że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil.

O autorce

Dane Rose (pseudonim) to ambitna, impulsywna i niecierpliwa debiutantka, ale też blogerka, którą pewnie wielu z Was kojarzy ze szczerego i zadziornego bloga Recenzje z pazurem. Na co dzień Diana jest studentką prawa, gdzie pilnie szlifuje warsztat przyszłego prawnika. Wszystkie wolne chwile poświęca nauce, pisaniu i... swojemu maltańczykowi, którego kocha całym sercem. Poza tym jest fanką akwarystyki, a kiedyś jeździła konno. Przede wszystkim jednak kocha czytać i pisze do szuflady już od kilku lat. W sumie jak się dobrze zastanowić to Rosalie Hart z powieści Carpe Diem jest czystym alter ego młodej pisarki. A może się mylę? Sprawdźcie sami 

Więcej o Diane Rose przeczytacie na stronie autorskiej


Wkrótce spodziewajcie się recenzji, będą też konkursy.
Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)