Ambasadorka Jak Powietrze – zapowiedź


Miło mi poinformować, że zostałam ambasadorką książki Jak powietrze. Już 20 lipca Wydawnictwo OMG Books* odda w ręce czytelników powieść, która ucieszy wszystkich fanów New Adult. Skusicie się?

Autorką jest Agata Czykierda-Grabowska, którą część z Was na pewno poznała przy okazji lektury Kiedy na mnie patrzysz. Gorąco kibicuję tej młodej i wrażliwej pisarce, z ogromną ciekawością czekam na najnowszą książkę, a po lekturze oczywiście Wam o niej opowiem :) Będą też konkursy :) Cieszycie się?

Zapowiedź wydawnicza

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.

Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.

Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?
Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?
Czy da się żyć bez powietrza?
*OMG Books to najmłodsze dziecko Znaku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)