Wyniki konkursu Poleć mi bloga + lista polecanych blogów + garść ogłoszeń


Pora ogłosić wyniki konkursu w ciemno, gdzie mieliście za zadanie polecić mi swojego ulubionego bloga. Nie było łatwo, w końcu jest ich tyle, że dokonanie wyboru graniczy z cudem, ale poradziliście sobie. Dzieki Wam poznałam kilka ciekawych miejsc w sieci, o których nie miałam bladego pojęcia. A Wy znacie te miejsca?

Lista polecanych przez Was blogów. Kolejność blogów jest przypadkowa, jeśli jakiś pominęłam dajcie znać, niezbyt dobrze ostatnio widzę :) Pora na przyznanie nagrody. W stosie konkursowym znalazły się zarówno moje książki jak i egzemplarze przekazane przez wydawnictwa: Literackie, Zysk i S-ka, NovaeRes i Muza SA, którym serdecznie dziękuję! Jedna z jesiennych premier powędruje do:

Stworek vel Oka

Stworek vel Oka serdecznie gratuluję i czekam na Twój adres, a Wam wszystkim dziekuję za liczny udział. Kolejny konkurs już wkrótce, tym razem przygotujcie aparaty fotograficzne, telefony czy tostery, by robić zdjęcia :)

Garść ogłoszeń

Kochani, zgłaszajcie mi wszelkie problemy z Disqusem, wiem że czasem macie problem z dodaniem komentarza. W takich przypadkach spróbujcie się przelogować lub dodać komentarz jako gość. Jeśli to nie pomaga napiszcie mi wiadomość na Facebooku. Problemy rozwiązuję, gdy o nich wiem :)

Dziś na blogu pojawił się nowy nagłówek i przez chwilę strona była niedostępna. Magdalena Sz-L dzięki za czujność! Już wszystko powinno działać prawidłowo. Wyszukiwarka zmieniła miejsce, a ikonki społecznościowe powędrowały na górę. Podobają Wam się zmiany? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)