Podsumowanie września w wyzwaniu Kiedyś przeczytam + Wyniki konkursu jesiennegoWyzwanie zbliża się ku końcowi. Zobaczcie jak tym razem poradzili sobie uczestnicy. Zainteresowanych wzięciem udziału informuję też, że wyzwanie w obecnej formie nie będzie kontynuowane.

Wyniki OD POCZĄTKU trwania wyzwania zobaczycie poniżej, reklamacje proszę zostawiać pod tym postem.

Linki październikowe zgłaszamy jak zwykle pod postem głównym TUTAJ.

UCZESTNICY wg wyników

Stos S – 20 książek (nadal walczycie o II i III miejsce)
Doomisia♥ - stos S – 16 
Ujrzeć słowa - stos S – 15 
Veroniqusia Waters - stos S – 14
Katee - stos S – 11 
Irena Bujak - stos S – 10 KARA
Rozkminy Hadyny - stos S – 9 
Natalia G - stos S – 2 KARA

Stos M – 30 książek (nadal walczycie o II i III miejsce)
Kasia Jabłońska - stos M – 21
Wonderland of Books - stos M – 17 
Magdalena T - stos M – 13

Osoby, przy których widnieje KARA mają za zadanie napisać rekomendację dowolnej książki (niekoniecznie objętej wyzwaniem), której nie czytałam, a powinnam ;) Tekst (nie więcej niż 2000 znaków) proszę przesłać na adres: lustro.rzeczywistosci@gmail.com


UWAGA! Do wyzwania nie można się już zgłaszać. Kolejna edycja, o zmienionych zasadach startuje w styczniu :)

>>>>>>>>>> WYNIKI KONKURSU jesiennego <<<<<<<<<<Nadszedł czas, by ogłosić zwycięzcę konkursu jesiennego. Dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi, zarówno te mailowe jak i te w komentarzach. Gdybym mogła, nagrodziłabym co najmniej pięć osób, niestety reguły są nieubłagane i wybór był dla mnie szalenie trudny.

Wydawnictwu Czwarta Strona serdecznie dziekuję za przekazanie egzemplarzy konkursowych, a Ani, Magdzie i Piotrowi za pomoc w wyborze zwycięzcy.

Książkę "Warszawski niebotyk" otrzymuje Kto czyta nie pyta.

Bywają takie dni, że jestem zniechęcona nawet do czytania... Zamiast jednak siedzieć bezmyślnie przed telewizorem, wyjmuję klej, serwetki, farbę, lakier, nożyczki i zaczynam tworzyć! Do tego parę ciasteczek, gorące kakao i miła muzyka...

Decoupage potrafi zająć czas na wiele godzin, wyciszyć i nauczyć cierpliwości, a nawet pozwala zupełnie zapomnieć o chandrze. Polecam :)
Gratuluję! :) I zamawiam takie pudełko ;)

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział i zapraszam w poniedziałek na kolejny konkurs. Chcecie zadanie twórcze czy losowanie? :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)