Homebook Design vol. 4, czyli jak mieszkać z klasą


Dziś pokażę Wam najpiękniejszy album ilustrujący trendy w architekturze i designie ostatnich miesięcy. 30 wyjątkowych projektów najlepszych polskich pracowni ujętych w cudnie wydanym, unikatowym albumie Homebook Design  Vol. 4 to jedyna na naszym rynku, cykliczna publikacja, która podsumowuje polskie trendy w projektowaniu wnętrz. Album stanowi nie tylko skarbnicę inspiracji, ale też będzie doskonałym prezentem dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na własne M.


Homebook Desing. Vol. 4 zawiera zestawienie 30 projektów najlepszych polskich pracowni współpracujących z serwisem Homebook.pl, które zachwycają oryginalnością, pomysłowością oraz świetnym designem. Zamieszczone fotografie przedstawiają stylowe wnętrza zarówno małych kawalerek, mieszkań w blokach, jak i dużych domów, prezentując niezwykłą różnorodność zastosowanych rozwiązań oraz wyznaczając aktualne trendy wnętrzarskie. Każdy projekt jest inny, każdy inspiruje, każdy jest odpowiedzią na realne potrzeby i oczekiwania właścicieli, które opisane zostały na stronach otwierających prezentowane projekty.*

Wśród projektów znaleźć można zarówno te w wersji ekonomicznej, jak i super-ekskluzywne (ceny poszczególnych mebli czy dodatków można sprawdzić w serwisie Homebook). Wspólnym mianownikiem natomiast jest to, że każde z wnętrz ma niepowtarzalny klimat i budzi chęć natychmiastowego rozgoszczenia się. Wśród 30 projektóww każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, że jego mieszkanie ma 62 metry, czy tez dysponuje 300 metrowym domem pod lasem.Niniejsze wydanie pokazuje, co zmieniło się we współczesnych domach na przestrzeni ostatnich lat - odważne zastosowanie niestandardowych rozwiązań, otwartość na łączenie stylów i pozornie niepasujących do siebie elementów oraz indywidualizm. Projektanci stosują coraz więcej eksperymentów, zabaw kolorami czy zestawień mebli vintage z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz tworzących ponadczasowe aranżacje. Indywidualizm i eklektyzm grają teraz główną rolę w projektowaniu wnętrz i wyznaczają trendy. Obok stylu nowoczesnego, od lat popularnego w Polsce, to właśnie styl eklektyczny pojawia się najczęściej w prezentowanych przez nas projektach. Zachwyca niezwykle inspirującymi połączeniami i niebanalnymi rozwiązaniami, które nie tylko cieszą oko, ale pokazują, jak pięknie i stylowo można mieszkać. *Do siegnięcia po album być może przekonają Was słowa Tomasza Ossolińskiego:

Jako projektant doceniam piękno sztuki, designu i wystroju wnętrz, ponieważ nie tylko wpływają one na jakość życia, ale są też świetną inspiracją dla moich własnych projektów. Sztuki wizualne zawsze miały na mnie bardzo duży wpływ, może dlatego bez nich moda dla mnie nie istnieje. Pasjami kupuję albumy z malarstwem, fotografią, architekturą wnętrz. Album Homebook Design jest takim zbiorem inspiracji, niekiedy gotowych rozwiązań. Doskonale odzwierciedla trendy panujące w modzie, architekturze oraz obrazuje różnorodność stylów.


Dobrze zaprojektowane wnętrza mieszkań, tak samo jak ubrania, powinny odzwierciedlać charakter ich użytkowników, budować poczucie komfortu i zwyczajnie zachwycać swoim pięknem. Jeśli szukacie własnych inspiracji i pomysłów na aranżację swoich prywatnych przestrzeni życiowych, sięgnijcie po album Homebook Design.


Jeśli lubicie publikacje wnętrzarskie, szukacie inspiracji lub po prostu chcecie prześledzić trendy aranżacyjne śmiało sięgajcie po album. Piękne, ekskluzywne wydanie będzie też idealnym prezentem dla każdego wielbiciela designu. Polecam. 


Szczegóły
Tytuł: Homebook Design vol. 4
Redaktor naczelna: Anna Poprawska
Redaktor: Julia Marczak
Wydanie pierwsze, Wrocław 2017
Cena okładkowa: 89 zł
Oprawa: twarda z obwolutą
ISBN: 978 83 945906 11
* materiały wydawcy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)