Audiobook sposobem na czytanie w międzyczasie?

audiobook

Prognozy straszą ulewnymi deszczami oraz silnym wiatrem. Lepiej więc zostać w domu, zaparzyć sobie aromatyczną herbatę, zawinąć w puszysty kocyk i delektować audiobookiem. Dzięki uprzejmości Ilony Gołębiewskiej mamy dla Was egzemplarz audiobooka książki Powrót do starego domu. Koniecznie zajrzyjcie na naszego Facebooka.

Audiobooki to doskonałe rozwiązanie, gdy nie macie czasu przysiąść z papierową książką, bo wykonujecie obowiązki domowe (prasowanie, sprzątanie etc) albo gdy podróżujecie samochodem. Audiobook sprawdzi się też podczas ćwiczeń, jazdy na rowerze czy podczas... karmienia malucha. Znacie tę formę poznawania lektur?

Ilona Gołębiewska w niezwykle sugestywny sposób odmalowuje emocje, targające duszą bohaterów powieści Powrót do starego domu,  snując przy tym ciepłą i mądrą opowieść o ludziach, którzy mieli odwagę zawalczyć o własne szczęście, na przekór wszelkim przeciwnościom. Interpretacja historii w wykonaniu Joanny Gajór, znanej i cenionej aktorki oraz lektorki, dodatkowo podkreśla walory opowieści. Gorąco polecamy, nie tylko w dni takie jak ten ;) A dla przypomnienia odsyłamy do opinii Moniki: Powrót do starego domu

Link do konkursu: <KLIK>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)