Zemsta pachnie wilkiem – J.G. Latte. Zapowiedź


Co się dzieje, co się dzieje – moje lustro ostatnio szaleje ☺ Po świetnym debiucie Emilii Wituszyńskiej nabrałam ochoty na kolejny skok w literackie nieznane. Tym razem padło na urban fantasy dla dorosłych pod wiele mówiącym tytułem Zemsta pachnie wilkiem. Jestem już po lekturze i powiem Wam jedno – wyobraźnia piszących Polek jest spektakularna! Premiera 12 czerwca, a pełna recenzja już wkrótce. Dziś łapcie zapowiedź.

Kilka słów o autorce
J.G. Latte to polska autorka pisząca pod pseudonimem artystycznym. Ukończyła dwuletnie studium detektywistyczno-ochroniarskie oraz dziennikarstwo na uczelni w Łodzi. Kocha kawę, makaron i dobre ciacho. Mieszka z mężem i synami na przedmieściach Zduńskiej Woli. Świat literacki jest dla niej jak oddychanie: wdech to czytanie, a wydech to pisanie.

Oficjalna zapowiedź

Marta, szefowa firmy ochroniarskiej, nie boi się nikogo i niczego. Zawsze liczy tylko na siebie, a nowe wyzwania traktuje jako życiową przygodę. Jednak pewnego dnia los stawia na jej drodze wroga, z którym nie będzie w stanie poradzić sobie w pojedynkę. Dzika wataha wilkołaków, potworów, jakie znała do tej pory jedynie z książek i filmów, w jednej chwili zamienia jej życie w koszmar. Jej wrodzona wola walki nie pozwoli pogodzić się z porażką, a pragnienie zemsty doda jej siły do działania. Tym bardziej, że u jej boku nagle pojawi się zabójczo przystojny, tajemniczy mężczyzna, który zabierze ją do nadprzyrodzonego świata pełnego istot obdarzonych zadziwiającymi mocami... Lead: Jeśli chcesz ocalić życie, musisz dołączyć do watahy...

Skusicie się?

Szczegóły
Tytuł: Zemsta pachnie wilkiem
Autor: J.G. Latte
Wydawnictwo: Novae Res 2019
Gatunek: urban fantasy
Premiera: 12 czerwca


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)