O jeden diament za daleko – Marta Radomska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiamy nasz lipcowy patronat i zarazem kolejny tom cyklu powieściowego Marty Radomskiej. O jeden diament za daleko pojawi się w księgarniach 3 lipca i tym razem będzie opowiadał historię pewnego przedślubnego... włamania.


Oficjalna zapowiedź
Miłość, ślub i diamenty – wszystko pasuje? Nie tym razem! 
Majka już niedługo zostanie świadkową na ślubie swojego brata. Uroczystość zapowiada się nieziemsko! Tylko panna młoda zżerana stresem jest trudna do zniesienia, bo chciałaby, żeby wszystko było idealne.
Sprzeczki z przyszłą bratową to nie jedyny kłopot Majki. Jej konto bankowe świeci pustkami, a portfele przyjaciół wcale nie wyglądają lepiej. W żartach wspólnie planują napad na jubilera. Kilka dni później o dokładnie takim włamaniu będą pisały wszystkie gazety…
Czy któryś z przyjaciół Majki naprawdę posunął się tak daleko?

Marta Radomska autorka powieści kobiecych z przymrużeniem oka i dreszczykiem grozy w tle. Urodziła się 11 kwietnia 1982 roku w Poznaniu. Z wykształcenia filolog polski, prywatnie serce oddała zwierzętom wszelakiej maści, szczególnie kotom i chętnie powierza im rolę ważnych bohaterów swoich książek. Patronat honorowy nad jej twórczością sprawuje siedmioletni dachowiec Atton, pierwszy czytelnik i krytyk, a także współtwórca niespodziewanych (nawet dla autorki) zwrotów akcji, będących wynikiem pożarcia lub upchnięcia za kanapą skradzionych fragmentów tekstów. 
Jej cechą charakterystyczną jest nieumiejętność usiedzenia w jednym miejscu dłużej, niż pięć minut, z wyjątkiem sytuacji gdy pisze lub zaszywa się w fotelu, pochłaniając prozę autorstwa Stephena Kinga lub opasłe dzieła weterynaryjne. Ceni przede wszystkim humor i optymizm, wyznając zasadę, że bez nich i życie, i literatura tracą smak.

Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)