Czaromarownik. Magiczny kalendarz 2018


Rok 2018 zapowiada się... magicznie? Jeśli wierzyć w horoskop, zamieszczony na początku nowego  CzaroMarownika, mogę bez obaw wkraczać w nowy rok. Może być już tylko lepiej niż było :) Na zdjęciach widzicie szóstą już edycję CzaroMarownika i muszę przyznać, że jest to chyba najpiękniejsze wydanie jakie widziałam. 


Magiczny kalendarz

Jestem okładkową sroką i dałam się zaczarować Wydawnictwu Kobiecemu. CzaroMarownik, czyli magiczny kalendarz na 2018 rok jest tak piękny, że chyba będę bała się skalać go swoim paskudnym pismem... A mówiąc całkiem poważnie, jeśli szukacie okazałego, wyjątkowego i niepowtarzalnego kalendarza to CzaroMarownik sprawdzi się idealnie. 
"Kochaj siebie bez żadnych zastrzeżeń"
Duży format, gruba oprawa, tasiemka do zaznaczania i każdy dzień (także sobota i niedziela) na osobnej stronie to niewątpliwe atuty organizera. Miłym dodatkiem są magiczne porady, motywujące cytaty i niezwykłe inspiracje. 
Wydawnictwo Kobiece, kalendarz

W tej edycji doskonale widać, że wydawnictwo słucha czytelniczek i bierze pod uwagę ich potrzeby. To dlatego CzaroMarownik, poza oczywistymi cechami kalendarza pełni też funkcję poradnika, ale nie jest zbytnio przeładowany. Znajdziecie w nim kilkanaście dodatków w postaci artykułów tematycznych oraz porady zdrowotne, urodowe i... modowe. Bez wątpienia zadba także o duszę, dopieszczając zmysły estetyczne oraz udzielając wskazówek, co zrobić by osiągnąć wewnętrzną równowagę. Fajny jest, no! Polecam.

Wydawnictwo Kobiece


Szczegóły
Tytuł: CzaroMarownik
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Kobiece 2017
Oprawa twarda
448 stron


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)