Chwilka relaksu z kotami i kropkami

A gdyby tak cały dzień łączyć kropki? Lub zapisywać pomysły w unikatowym notesie? Sprawdziłam, czy takie spędzanie wolnego czasu sprawdzi się w upalne lato i powiem Wam, że dawno nic mnie tak nie rozleniwiło ☺Kotes to nie tylko śliczny notatnik, ale też publikacja powstała w szczytnej inicjatywie. Wydawnictwo Dlaczemu wspólnie w Fundacją Kot, z  miłości do kotów właśnie, stworzyło Projekt Dlaczemru. To dlatego na kartach tego wyjątkowego notatnika znajdziecie fotografie kotów, podopiecznych fundacji, czekających na adopcję.


Strony notatnika wypełnione są sentencjami o kotach, zabawnymi rysunkami, na widok których cieszy się buzia i uroczymi zdjęciami kocich sierot. Każdą fotografię uzupełnia opis, zawierający charakterystykę danego kotka. 


Grube, dobrej jakości strony (około 50, choć nie liczyłam dokładnie) zniosą najbardziej ekspresyjne notatki, a spora ilość miejsca zadowoli tych, którzy nie lubią ograniczeń. Na stronie okładkowej znajdują się kółeczka, w których można umieścić zdjęcia własnego pupila. 

Notes kosztuje 24,99 zł i można kupić go na stronie wydawcy: http://dlaczemu.com/


Druga pozycja, którą miałam okazję testować to Połącz kropki. Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek. Książeczka przeznaczona jest dla dorosłych i tych dzieci, które potrafią liczyć do trzystu 😉 Łączenie kropek nie było ani trochę relaksujące i za każdym razem miałam wrażenie, że coś mi nie wyszło, ale za to obie z córką bawiłyśmy się świetnie. Połączenie 6 tysięcy kropek zajęło nam całe popołudnie, a następnie zwierzęta zostały pokolorowane. 

Książeczkę warto kupić wybierając się w podróż, ponieważ skutecznie zajmuje czas, nie zajmując natomiast zbyt wiele miejsca. Kropkowanka kosztuje 14,99 zł na stronie wydawcy.


Skusicie się na Kotes lub Połącz kropki? Lubicie tego typu publikacje?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)