Konkurs patronacki - wygraj Bez pamięci ZAKOŃCZONY


Zapraszam Was do udziału w pierwszym konkursie patronackim, w którym można będzie wygrać aż DWA świeżutke egzemplarze książki Bez pamięci autorstwa Martyny Kubackiej. 

Zdobycie ksiażki będzie możliwe na dwa sposoby. Pierwszy z nich wymaga skupienia i refleksu, należy bowiem upolować na liczniku bloga równiutkie 500 000 odsłon – osoba, która jako pierwsza zostawi w komentarzu zdjęcie licznika otrzyma książkę.

Jak zrobić zdjęcie licznika? Należy nacisnąć na klawiaturze komputera klawisz PrintScreen (PrtSc), a następnie otworzyć program Paint, wkleić zdjęcie, zapisać na dysku jako "Bez pamięci", a potem wkleić w komentarzu w Disqusie (służy do tego mała ikonka z lewej strony w oknie komentarza)

Drugi egzemplarz natomiast rozlosuję wśród osób, które wezmą udział w konkursie i wyrażą w komentarzu chęć wygrania książki (pod warunkiem, że do zabawy zgłosi się co najmniej 30 osób).

Bawcie się dobrze :) Wszystkim życzę powodzenia!


Regulamin konkursu
1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Książki na potrzeby konkursu przekazało wydawnictwo Lucky
3. Konkurs trwa do dnia, w którym licznik odsłon bloga wskaże 500 000 odsłon.
4. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu, zwyciężca jest zobowiązany przesłać dane adresowe na adres email: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Pozostawienie komentarza oznacza akceptację regulaminu.
7. Zdjęcie pozostawione w komentarzu musi być zrobione samodzielne i NIE MOŻE być w żaden sposób przerabiane, edytowane i fabrykowane.
8. Książkę nr 1 wygrywa osoba pierwsza osoba, która prześle zdjęcie przedstawiające liczbę 500 000 na liczniku bloga. Książkę
9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko wtedy, gdy zgłosi się co najmniej 30 osób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)