Real – Katy Evans.


Zaczyna się zwyczajnie, niemal jak każdy erotyczny romans. Troszkę irytuje na pozór powielonym schematem, trochę wkurza przewidywalnością relacji między bohaterami, a potem naglę nadchodzi wielkie bum! I okazuje się, że w Real nie ma nic zwyczajnego, ani tym bardziej niewinnego.

Co w fabule piszczy?

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE.
Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja.*

Erotycznie erotyczny erotyk

Bardzo sie cieszę, że Papierowy Księżyc pokusił się o wydanie jednej z najlepiej sprzedających się serii erotycznych na świecie. Remington Tate podbił bowiem serca wielu czytelniczek i stało się tak nie bez powodu. Katy Evans stworzyła historię przesyconą emocjami, pikantną, ale jednak dość stonowaną, erotyczną, ale nie pornograficzną, na dodatek z bohaterami, których niełatwo zrozumieć, ale nietrudno polubić

Autorka miała w gruncie rzeczy prosty, ale jednak dobrze rokujący pomysł, by w rolach głównych bohaterów obsadzić niegrzecznego boksera i dziewczynę, która została jego fizjoterapeutką. Osią fabuły stał się rozwój związku postaci, pełen przeszkód oraz problemów natury emocjonalnej i psychologicznej. Obserwowanie relacji Brooke i Remy'ego to najciekawszy element powieści, a powody nieokrzesanego zachowania boksera i jego sposób wyrażania uczuć należą do najbardziej fascynujących w literaturze gatunku. Wiecie, ze Remy "mówił" do Brooke za pomocą muzyki? Po przeczytaniu książki stworzycie playlistę, która będzie wam przypominała o najważniejszych wydarzeniach, gwarantuję :)


Katy Evans potrafi obrazowo opisywać napięcie seksualne między bohaterami, przekonująco kreśli ich portrety psychologiczne i pozwala czytelnikowi sukcesywnie odkrywać przyczyny ich postępowania. Możecie być pewni, że poza mnogością scen erotycznych, w książce tej znajduje się fabuła (sic!).

Silna, pyskata Brooke w ramionach Remy'ego mięknie jak wosk, ale jednocześnie nie pozwala sobą pomiatać (co czyni z niej jedną z moich ulubionych postaci kobiecych w literaturze gatunku). Krok po kroku udaje jej się okiełznać "bestię" i pokazać jej, że najważniejsza walka to ta, o samego siebie. Pikanterii opowieści dodaje fakt, że akcja rozgrywa się za kulisami podziemnych, nielegalnych walk, a bokser skrywa tajemnicę, której odkrycie z pewnością was zaskoczy. Więcej nie napiszę, musicie przeczytać sami.

Podsumowując: Real to pikantna, gorąca i totalnie niedelikatna historia o miłości pięknej i bestii. Do przeczytania w samotności (ze względu na namiętne sceny), najlepiej na leżaczku, w towarzystwie drinka z palemką. Polecam wielbicielkom gatunku.


Szczegóły
Tytuł: Real
Autor: Katy Evans
Cykl: Real
Przekład: Gabriela Jakubowska
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc 2016

Ocena
Treść: dobra, 7+/10
Styl: dobry
Okładka: świetna

* oficjalna nota wydawcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)