Plebiscyt Książka Roku portalu lubimyczytac.plNajwiększy plebiscyt dla czytelników w Polsce trwa od 1 do 28 lutego. Szacuje się, że prawie 3 miliony internautów wybierze Książki Roku 2015. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem lubimyczytać.pl – najpopularniejszego serwisu dla miłośników książek.

Książka Roku zostanie przyznana w 10 kategoriach, m.in.: literatura piękna, literatura faktu czy kryminał. Organizowany po raz pierwszy plebiscyt, już w chwili startu, jest największym głosowaniem dla czytelników w Polsce. O miano Książki Roku walczy blisko 200 książek z 63 wydawnictw. Zwycięzców poznamy pod koniec lutego. 

Aby oddać głos należy wejść na stronę www.ksiazkaroku.pl


Do tej pory społeczność portalu wystawiła już milion recenzji i oceniła 11 milionów książek. Codziennie serwis lubimyczytać.pl odwiedza blisko pół miliona osób. Prawie 3 miliony użytkowników miesięcznie tworzy prywatne rankingi najlepszych książek wydawanych w Polsce. 

Wiem, że wśród użytkowników portalu jest wielu blogerów, ale opinie o książkach piszą też inni zapaleni czytelnicy. Pokażmy, że czytanie w Polsce ma się świetnie i zagłosujmy na ulubione książki.

Ja już zagłosowałam, a Ty?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)