Dni wypełnione słońcem. Neon Café – Malwina Ferenz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiam jesienny patronat: Dni wypełnione słońcem Malwiny Ferenz. Drugi tom barwnej i urzekającej serii obyczajowej  Neon Café pojawi się w księgarniach już 2 października. To jest coś, co koniecznie musicie przeczytać, ku radości i pokrzepieniu. 

Oficjalna zapowiedź
Gościnne progi Neon Café zapraszają. Odwiedź miejsce, które oferuje wszystko, o czym marzysz.

Powita Cię ktoś, kto nie tylko realizuje każde, nawet najbardziej wyszukane zamówienie, lecz potrafi wsłuchiwać się w ludzkie serca i opowieści. A jest ich wiele, bo przytulna atmosfera tej niewielkiej kawiarni o ciepłym domowym wnętrzu zachęca do wizyt i zwierzeń.

W Neon Café każdy dzień będzie wyjątkowy. Filiżanka włoskiej kawy doda pewnej staruszce odwagi, by po wielu latach milczenia opowiedzieć, jak tango uratowało jej życie. Zabiegany tata bliźniaczek znajdzie chwilę, aby powrócić pamięcią do magicznego miejsca, gdzie poznał miłość swojego życia. Przypadkowa wizyta informatyka już dawno została zaplanowania przez los, tak jak wolne miejsca przy stolikach, które czekają na mężczyznę świętującego szczególny dzień oraz młodego człowieka sukcesu, który ma wszystko oprócz szczęścia…

Wybierz się w magiczną podróż do Wrocławia, zapomnij o mapie i daj się poprowadzić klimatycznej atmosferze miasta.

Malwina Ferenz  twierdzi, że ludzie potrzebują dobrych powieści i wie, jak im je dać. Od urodzenia mieszka we Wrocławiu i właśnie to miasto uczyniła ważnym bohaterem swych powieści. Kocha fotografować, jest mamą, przez 8 lat prowadziła poczytnego bloga Dzieciowo mi! Mówi, że jest rzemieślnikiem słowa i z przytupem wchodzi na polski rynek książki. Autorka trzech świetnie przyjętych powieści: Anioły do wynajęcia, Pora na miłość, Życie pełne barw.

Strona autorska: http://malwinaferenz.pl/

Skusicie się? ☺


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)