Będziesz moja – Diana Brzezińska. Zapowiedź


Kochani, skoro mamy zielone światło, z ogromną przyjemnością zdradzam Wam wielką tajemnicę. Już wkrótce, 18 września 2019, w księgarniach pojawi się wyjątkowy, kryminalny debiut. Jego autorką jest Diana Brzezińska, z wykształcenia prawnik, z z zamiłowania  – jak sama mówi  – obserwator rzeczywistości. Zapamiętajcie to nazwisko, ponieważ błyskotliwa szczecińska prawniczka już wkrótce mocno namiesza na polskiej scenie kryminału. 


Co w fabule piszczy?

Wraz z bohaterami przeniesiecie się na klimatyczne ulice Szczecina, którym wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią. Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża jak zbrodnia…

Kogo spotkacie na kartach powieści?

Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka seriali true crime.

Krystian Wilk: przystojny i ambitny podkomisarz, seryjny podrywacz, dla którego „mąż to nie przeszkoda”.*

Bohaterów połączy ryzykowne śledztwo, wspólna praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, wstrząsająca zbrodnia rodem z Archiwum X i romans tak ulotny, jakby go wcale nie było... Skusicie się?  


* Wydawnictwo Otwarte

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)