Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom I Magdalena Majcher. Zapowiedź.Magdalena Majcher jest pisarką niestrudzoną. Coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę, na spotkaniach autorskich dużo mówi, ale w zaciszu domowym jeszcze więcej pisze i co najważniejsze, robi to doskonale. Już na początku kwietnia światło dzienne ujrzy jej kolejna powieść. Wpiszcie sobie Obcy powiew wiatru na prywatną wish listę, daję głowę, że warto.

Oficjalna zapowiedź
Marcjanna Zielczyńska wierzy w miłość. Wspierana przez swoich rodziców, dokonuje pierwszych ważnych życiowych wyborów. Kiedy zaczyna się wojna, Marcjanna musi dorosnąć z dnia na dzień, aby przeżyć. Wkrótce świat, który znała i kochała przestanie istnieć. Dziewczyna będzie musiała opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, aby odnaleźć nowy dom. 

Obcy powiew wiatru to wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków, którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia. 
Premiera 3 kwietnia

SAGA NADMORSKA to wielopokoleniowa, pasjonująca seria książek o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.Magdalena Majcher – pisarka, freelancerka, mama. Robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. Aby spełniać swoje marzenia, zrezygnowała z pracy na etacie. Dziś jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Cudu grudniowej nocy, W cieniu tamtych dni, Matki mojej córki, Stanu nie!błogosławionego, Jeszcze jednego uśmiechu oraz bestsellerowej sagi Wszystkie pory uczuć.

Skusicie się?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)