Mów własnym głosem – Regina Brett. ZapowiedźJuż 17 października na księgarskie półki trafi najnowsza książka Reginy Brett – niekwestionowanej orędowniczki radości życia i mistrzyni dodawania otuchy w najtrudniejszych chwilach. Jak powtarza sama autorka: „To właśnie niełatwe sytuacje sprawiły, że dziś jestem tą Reginą, którą znacie”. A polscy czytelnicy dobrze znają Reginę Brett – z kart jej książek (dotychczas ukazały się: „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”,„Bóg zawsze znajdzie ci pracę” oraz „Kochaj”), a także ze spotkań, na które od lat przylatuje do Polski, tworząc wraz z rzeszami przybyłych gości niezwykłą, pełną wzruszeń atmosferę. 


„Mów własnym głosem” jest książką, o której napisaniu Regina Brett marzyła od dawna. To kolejny pięknie wydany zbiór niezwykłych felietonów, którego już nie będziecie chcieli wypuścić z dłoni. Regina Brett podpowiada w nim, jak odkryć swoją prawdę, wytrwale za nią podążać i nie wahać się nią dzielić. 

Przeczytaj fragment książki już dzisiaj! 

Między fiołkowymi okładkami „Mów własnym głosem” zawiera się pięćdziesiąt porywających lekcji o tym, jaką siłę mają słowa – a nie milczenie; i o tym, że nawet jeśli trudno nam czasem zmierzyć się z prawdą, to tylko w ten sposób staniemy się wolni. Jak ćwiczyć się w odwadze? Jak stawiać czoła codzienności wbrew naszym obawom i lękom? I wreszcie – jak przekazywać swoją historię, by była inspiracją i nadzieją? O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym zbiorze felietonów Reginy Brett.

Skusicie się?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)