Naturalista – Andrew Mayne. ZapowiedźWiecie, że Andrew Mayne, autor Naturalisty, to znany m.in. z programów telewizyjnych magik i iluzjonista? Jest gospodarzem programu telewizyjnego Don't trust Andrew Mayne. Jego filmy na YouTube mają miliony wyświetleń, fani na całym świecie słuchają nagrywanych przez niego podcastów. Jak jego umiejętności i wiedza przekładają się na umiejętność tworzenia fabuł? Tego przekonamy się już 5 września, gdy do księgarń trafi Naturalista.


Między drzewami czai się
COŚ nienaturalnego…
COŚ przerażającego…
Czy odważysz się wejść do lasu?

Turbobestseller, który totalnie cię wessie! 

Oficjalna zapowiedź

Profesor biologii obliczeniowej Theo Cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos. Pewnego dnia w lasach Montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora. Wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej, a jedynym podejrzanym policji jest... niedźwiedź grizzly. Względnie sam profesor Cray. Mężczyzna postanawia więc wykorzystać całą swoją wiedzę i zawodową skrupulatność, żeby znaleźć zabójcę. Czerpie z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, aby zlokalizować kolejne ciała. Czy wykaże się większym sprytem niż jego przeciwnik, zanim sam stanie się ofiarą?

Garść zachwytów zza oceanu

Naturalista jest trzymającą w napięciu, sprawiającą prawdziwą frajdę z odkrywania kolejnych tropów historią 

New York Journal of Books

Wciągający miks nauki, spekulacji i suspensu. Naturalista pochłonie Cię bez reszty! 

The Amazon Book Review

Świetnie napisana, trzymająca w napięciu powieść finalisty Thriller Awards 

Publishers Weekly


Andrew Mayne jest przede wszystkim iluzjonistą i od 2014 roku gwiazdą popularnego programu telewizyjnego Don’t Trust Andrew Mayne (poniżej znajdziecie film z You Tube), w którym przedstawia przechodniom magiczne sztuczki. Pracował m.in. z Davidem Copperfieldem. W 2012 roku dawał przedstawienia w Europie. Prowadzi bloga i wideobloga, a także sklep internetowy, w którym sprzedaje gadżety dla początkujących magików. Na podstawie jego powieści Angel Killer ma powstać serial.

Pracuje też nad swoim najbardziej zadziwiającym dziełem: serią thrillerów naszpikowanych zwrotami akcji. Bądźcie czujni! Ta książka to więcej niż unosząca się w powietrzu budka telefoniczna – to ponad trzystustronicowy trik. Pasjonujący thriller o tematyce naukowej, czyta się go jednym tchem! *Skusicie się? Wkrótce na stronie pojawi się opinia o książce.

______________________________________________
* Materiał w całości pochodzi od wydawcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)