Wybór M. – Natalia Nowak-Lewandowska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że blog Lustro Rzeczywistości objął patronatem medialnym kolejną książkę Natalii Nowak-Lewandowskiej. Wybór M. pojawi się w księgarniach 7 sierpnia, nakładem Wydawnictwa Replika. Powieść porusza tematykę gwałtu i jego konsekwencji, a autorka po raz kolejny zmusi Was do dokonywania trudnych wyborów. 


Oficjalna zapowiedź

Michalina, wracając wieczorem z pracy zostaje napadnięta. Lekarzom udaje się ją uratować, i o ile zdrowie fizyczne wraca do normy, to psychicznie jest w rozsypce. Funkcjonuje tylko dzięki lekom oraz mężowi – Igorowi, który bardzo ją wspiera. Początkowo ogarnięty wściekłością, chce na własną rękę znaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość… Co sprawiło, że w pewnym momencie Igor odsuwa się od żony, zaczyna ją nienawidzić, brzydzić się nią?

Kilka słów o autorze

Natalia Nowak-Lewandowska
Natalia Nowak-Lewandowska – miłośniczka psów, morza i ostrego rocka. Pełna sprzeczności ekstrawertyczka, która nie potrafi ukrywać swoich emocji. Analizowanie uczuć i relacji społecznych stanowi jej pasję i jednocześnie przekleństwo. Przekonała się, że może żyć tylko w mieście, a im większe i głośniejsze, tym lepiej. Zaczęła pisać z przekory i wpadła we własne sidła.*

Z czytelniczkami spotyka się w ramach grupy Setna strona Natalii Nowak-Lewandowskiej, prowadzi stronę autorską: http://natalianowaklewandowska.pl 

Wydała trzy doskonale przyjęte powieści: Pozorność (2016), Głód miłości (2017) i Układanka (2017)Wkrótce na stronie pojawi się opinia o książce, a na Facebooku konkurs. Skusicie się?


* opis zaczerpnięty ze strony autorskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)