Miłość w czasach dyskontów – Daniel Koziarski. Zapowiedź


Miłość w czasach dyskontów, najnowsza książka Daniela Koziarskiego, odziera czytelnika ze złudzeń i generuje tęsknotę za prawdziwymi porywami serca, nieskażonymi pośpiechem współczesnego świata. Autor we właściwym sobie, nasyconym goryczą stylu uświadamia, że życie daje wiele szans na podjęcie decyzji i tylko od Ciebie zależy czy zdążysz je wykorzystać. Była to dla mnie absolutnie niezapomniana lektura! Już 20 czerwca książka pojawi się w księgarniach, a ja z czystym sumieniem rekomenduję ją na okładce.


Oficjalna zapowiedź

Dziś jest dobry moment na miłość – możliwe, że kolejnego już nie będzie.

Oliwia ma trzydzieści siedem lat. Po średnio udanym doświadczeniu emigracyjnym na Wyspach zdążyła dorobić się w Polsce narzeczonego, pracy w korporacji i mieszkania na kredyt. Na jej życiu ciążą jednak trudne doświadczenia z przeszłości, które nie pozwalają cieszyć się kolejnymi osiągnięciami i zbliżającym się wielkimi krokami ślubem. 

Oliwia zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę wciąż przed czymś ucieka, a jej życie zatrzymało się wiele lat temu, pewnego styczniowego dnia.Daniel Koziarski – urodził się w 1979 roku w Gdyni. Z zamiłowania jest pisarzem, z zawodu prawnikiem. Zadebiutował w 2007 roku powieścią Kłopoty to moja specjalność, czyli kroniki socjopaty. Później wydał m.in. Zbrodnie pozamałżeńskie napisane w duecie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, Kobietę, która wiedziała za mało i Ciemnokrąg. Lubi podróżować, wracać do starych komiksów i w sposób zjadliwy komentować rzeczywistość.

Wkrótce na stronie pojawi się opinia o książce. Na razie powiem tylko, że wbrew słodkiej okładce, to mocna rzecz o konsekwencjach niewykorzystanych szans w miłości i nie tylko. Skusicie się?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)