Piekielna miłość – K.N. Haner ZapowiedźJeśli Zakazany układ był gorący, to doprawdy nie wiem jak określić Piekielną miłość. Autorka zgotowała swoim bohaterom istne piekło na ziemi, podczas lektury grozi Wam więc emocjonalne spustoszenie. K.N. Haner coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę, nie będziecie mogli uwolnić się ze szponów tej historii. 

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów już w maju w księgarniach, a powyższą rekomendację mojego autorstwa znajdziecie na okładce. Finałowy tom serii mafijnej to istne tornado, aż Wam zazdroszczę, że dopiero będziecie przeżywać te emocje ☺

Oficjalna zapowiedź

Nicole

Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy się zbuntować, powiedzieć dość i zrobić wszystko po swojemu? Może dlatego, że nie mamy na to sił?

Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że nie poznaję samej siebie. W lustrze widzę zupełnie obcą kobietę. Jedynie czego pragnę, to zapomnieć o tym, co mnie spotkało. Niestety każdy dzień przypomina mi, że tak naprawdę nic nie znaczę. Nie mam nic. Nie mam serca. Duszy. Przyszłości. Teraz jestem przecież po prostu zwykłą dziwką.

Marcus

Dojdę do samych bram piekieł, by ją odnaleźć, i wyrwę ją ze szponów tego, który chce nas zniszczyć. Poświęcę wszystko, co mam. Oddam duszę, która znowu żyje właśnie dzięki niej.

Zmieniłem się. Kiedyś wszystko, co robiłem, robiłem ze złości i poczucia niesprawiedliwości. Żyłem nienawiścią, pragnąłem zemsty na tych, którzy tak naprawdę nie powinni mnie obchodzić. Dobiłem do dna, a wtedy poznałem Nicole i to ona sprawiła, że zacząłem piąć się w kierunku światła. Teraz robię wszystko z miłości do tej jedynej. Nicole to moja miłość. Piekielna miłość.

Czekacie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)