Kiedy zniknę – Agnieszka Lingas-Łoniewska. Zapowiedź


Kiedy zniknę to powieść wielu bohaterów, pełna tajemnic, zakrętów losu i miłości. To bezgraniczny ocean emocji, który Was pochłonie, ale spokojnie – nauczycie się oddychać pod wodą... Premiera pierwszego tomu dylogii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej o sekretach, dramatycznych decyzjach i odkupieniu grzechów już 18 kwietnia. Wiem, że nie możecie się doczekać, więc napiszę tylko jedno, przygotujcie się na... 💔


Dylogia niesie z sobą same niespodzianki: nie tylko świetną treść, ale też dedykowaną piosenkę, występ zespołu All the Wrong Ways podczas wrocławskiej premiery książki (20.04. – godz. 18.00 Empik Wrocław Renoma) i... drugi tom w rękach czytelników już 19 kwietnia. 
Oficjalna zapowiedź

Co zrobiliście tamtego lata?

Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor pięknych piosenek. Razem z matką i siostrą mieszka w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy otrzymuje szansę na zrobienie kariery rockowej, nie waha się ani chwili, aby wyrwać się z dusznego, przeoranego podziałami miasteczka i zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Jednak gdy wszystko wydaje się wreszcie układać, na jaw wychodzi tajemnica z przeszłości. Mateusz, chcąc nie chcąc, będzie musiał się z nią zmierzyć i ponieść konsekwencje wydarzeń, które miały miejsce jeszcze przed jego narodzinami.
Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensacje, kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników Dilerką Emocji.
Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią Bez przebaczenia. Obecnie autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. Promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie Pisarka czyta

Utwór promujący książkę, w wykonaniu zespołu All The Wrong Ways nagrano po to, byście podczas lektury książki nie tylko wyobrazili sobie głównego bohatera, ale też usłyszeli jego głos. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)