Zakazany układ – K.N. Haner. Zapowiedź

literatura erotyczna, mafia, dark romans

Najbliższe walentynki za oceanem upłyną pod znakiem trzeciej części przygód Greya, ale u nas w posadach zatrzęsie się świat literatury z pieprzykiem. Ku uciesze swoich wielbicielek i na złość hejterom K.N. Haner odda w ręce czytelniczek kolejną powieść. Tym razem będzie to niemoralny romans w mafijnych klimatach. Jeśli dotychczas wydane książki autorki przypadły Wam do gustu, ta Was zachwyci.


Oficjalna zapowiedź

Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa – Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa – Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.


K.N. Haner (ur.1988) ukrywa się pod pseudonimem, bo... może. Zanim odkryła w sobie pasję pisania była zwyczajną czytelniczką, spragnioną wciągających, dramatycznych historii, a że jej umysł skrywał setki fabularnych pomysłów postanowiła po prostu zacząć pisać i od tej pory robi to z prędkością światła ☺ Jej cykle powieściowe Mafijna miłość i Miłość w rytmie rocka budzą skrajne emocje, ale gwarantuję Wam, że najlepsze dopiero nadchodzi...


Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)