W szponach szaleństwa – Agnieszka Lingas-Łoniewska. Zapowiedź


Kochani, ogromnie podekscytowane przedstawiamy zapowiedź nowej książki dilerki emocji, Agnieszki Lingas-Łoniewskiej W szponach szaleństwa. Tym razem wrocławska pisarka oddaje w ręce czytelników pełnokrwisty thriller, od którego cierpnie skóra. Co w nim znajdziecie? Bieszczadzką sektę, energiczną komisarz, wielką miłość i Wrocław, który nie jest już bezpiecznym miejscem. Premiera 25 października.


Oficjalna zapowiedź

Gdy komisarz Ewa Barska zostaje wezwana na miejsce znalezienia okaleczonych zwłok młodej dziewczyny, nie wie jeszcze, że to dopiero preludium szaleństwa, które ogarnie cały Wrocław. Kolejne ofiary pojawiają się w zastraszającym tempie, a trop prowadzi na Wydział Historii Uniwersytetu Wrocławskiego. Kiedy na drodze energicznej policjantki stanie wybitny historyk, doktor Mateusz Herz, to także będzie początek jej własnej historii, gdzie uczucia odegrają kolosalną rolę. Jednak w tej opowieści nic nie jest jasne i oczywiste.

pisarkaAgnieszka Lingas-Łoniewska wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensacje, kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką Emocji”.
Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle.  Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. Promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie „Pisarka czyta”*

Na okładce książki znalazła się moja rekomendacja, poleca również Tomek Radochoński z bloga Nowalijki oraz Krystyna Meszka Literacki Świat Cyrysi. 

Skusicie się?


* wszystkie informacje pochodzą ze strony autorki: www.lingasloniewska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)